Say hello to my little friend ;>

Thriller Scotta i DiCaprio ma reżysera 0

Leonardo DiCaprio i Ridley Scott po długich poszukiwaniach znaleźli reżysera dla swojego mrocznego projektu, który zamierzają wspólnie sfinansować. Został nim reżyser spotów reklamowych, Rupert Sanders, dla którego będzie to debiut w branży kinowej. Film, który został mu powierzony nosi tytuł The Low Dweller.

Ridley Scott i Leonardo DiCaprio

Historia ma zostać osadzona w środkowo-zachodniej części USA. Jej bohaterem będzie mężczyzna, który ostatnie kilka lat swojego życia spędził w więzieniu, skazany za morderstwo. Po odbyciu kary wychodzi na wolność, jednak okazuje się, że tam czeka go spora niespodzianka. Będzie musiał zmierzyć się z ludźmi którzy chcą się na nim zemścić za jego dawne występki.

Początkowo reżyserem całego projektu miał zostać Ridley Scott, jednak ostatecznie zajmie się tylko produkcją. Wciąż nie wiemy czy DiCaprio postąpi podobnie, czy też zgodzi się zagrać jedną z głównych ról.

Poniżej znajdziecie dwa spoty reklamowe, które nakręcił Rupert Sanders. Jeżeli jesteście zainteresowani głębszym sprawdzeniem jego twórczości, to odsyłamy Was na stronę rupertsanders.com

X-Man: Wolverine

Xbox 360: Joy

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…