Say hello to my little friend ;>

Ciekawy szkic z adaptacji anime Last Exile 0

Do sieci trafił bardzo ciekawy i udany szkic koncepcyjny pochodzący z projektu Last Exile. Jest to kinowa ekranizacja anime o tym samym tytule, które w 2003 roku stworzyło słynne studio Gonzo Digimation. Powstało 26 odcinków utrzymanych w klimacie steampunk. Akcja rozgrywa się w retro-futurystycznym świecie Prester, osadzonym w realiach przypominających w znacznej mierze okres rewolucji industrialnej.

Szkic koncepcyjny Last Exile

Fabuła anime

Claus Valca i Lavie Head to dzieci legendarnych kurierów, którzy zginęli podczas wykonywania tajnej misji w Grand Stream. Nastolatkowie chcąc utrzymać vanshipa zatrudniają się w firmie kurierskiej Norikia Vanship Organization. Podczas jednego lotu znajdują śmiertelnie rannego innego kuriera, który prosi ich o dokończenie jego misji. Polega ona na dostarczeniu na owiany złą sławą statek Silvana dziewczynki imieniem Alvis. Bohaterowie podejmują się zadania i stają się członkami załogi okrętu. Zostają też uwikłani w intrygę pomiędzy dwoma krajami: Anatoray (Ανατοραψ) i Disith (Διςιτη). [ wikipedia.org ]

Last Exile (2003)

Last Exile 2003Last Exile 2003Last Exile 2003Last Exile 2003Last Exile 2003Last Exile 2003

Pojawiły się również informacje, że ta wysokobudżetowa japońska produkcja ma zostać zrobiona w klimacie znamy z Gwiezdnych Wojen, Piątego Elementu i nowego Terminatora. Według zapowiedzi autorów, będzie to epickie i oryginalne dzieło, które zachwyci publiczność na całym świecie. Więcej o samym anime przeczytacie na tej stronie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…