Mark Wahlberg wygrywa 0

Dramat Invincible z Markiem Wahlbergiem w miniony weekend zdobył szczyt amerykańskiego box office, zarabiając 17 milionów dolarów. W obrazie, za kamerą którego stał Ericson Core, zagrali także Greg Kinnear, Elizabeth Banks oraz Kevin Conway. Wahlberg wcielił się w fana drużyny futbolowej Philadelphia Eagles, który po stracie żony i pracy zgłasza się na otwarty nabór do ulubionej drużyny. Na pozycji drugiej utrzymała się komedia Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby, która zarobiła już 127 milionów dolarów po czterech tygodniach w kinach. Jako ostatni na podium zameldował się obraz Little Miss Sunshine, który wskoczył na miejsce trzecie z siódmego z dochodem przeszło 7 milionów dolarów.

Tuż za podium z zyskiem ponad 6 milionów zadebiutował projekt grupy filmowców Broken Lizard Beerfest. Bohaterami filmu są dwaj bracia udający się do Niemiec na Oktoberfest. Na miejscu startują w tajemniczym konkursie, który jest połączeniem Podziemnego kręgu z piciem piwa.Trzecia nowość w pierwszej dziesiątce to Idlewild z udziałem członków duetu Outkast. Projekt, który zarobił niecałe 6 milionów dolarów i trafił na ósmą pozycję, jest historią o namiętnościach i ambicjach dwóch konkurujących artystów. W produkcji, której akcja rozgrywa się w latach 30., wystąpią Faizon Love, Jackie Long, Cicely Tyson, Ben Vereen, Paula Patton, Macy Gray, Patti LaBelle, Ving Rhames, Paula Jai Parker, Terrence Howard oraz Malinda Williams.

Zeszłotygodniowy zwycięzca, dreszczowiec Snakes On A Plane trafił tym razem na pozycję dziewiątą, zarabiając nieco mniej niż Idlewild. Z pierwszej dziesiątki wypadli Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka.

megafon.pl

Mark Wahlberg w filmie Invincible 2006Mark Wahlberg w filmie Invincible 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…