Say hello to my little friend ;>

Tylko dla dorosłych: Zwiastun Funny People 1

Do sieci trafił kolejny zwiastun najnowszej komedii Judda Apatowa. Główne role w Funny People zagrali: Adam Sandler, Seth Rogen, Jonah Hill oraz Eric Bana. Zapowiedź oznaczona znaczkiem "R" oraz czerwonym tłem oznacza, że została skierowana tylko do widzów dorosłych.

Funny People

George jest odnoszącym sukcesy komikiem, który dowiaduje się że jest śmiertelnie chory i pozostał mu rok życia. Ira stawia dopiero pierwsze kroki na scenie. Pewnej nocy obaj panowie występują w tym samym klubie. George dostrzega talent początkującego komika i zatrudnia go jako swojego asystenta. Wkrótce mężczyźni zaprzyjaźniają się. Polska premiera odbędzie się 25 września.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Marcin_Moszyk

Ja uważam, że tytuły należy pisać, tak by przyciągały czytelników. Ty sam jesteś ofiarą tego zabiegu;)
Trochę poza tematem: Trochę mi już Ciebie żal – zwłaszcza zwracając uwagę ma to, ile masz lat. Ciężko wytrzymać z ludźmi, którzy lubią się kłócić i nie rozumieją, że ich poglądy nie są jedynymi i nie są zawsze poprawne.
P.S: Jesteś moim kolejnym obiektem uwagi. Zaobserwowałem taką metamorfozę już w kilku innych przypadkach. Kiedyś byłeś 'normalnym' userem’, a teraz przerodziłeś się w jakiegoś insekta z problemami ;P

Filip_Borkowski

Cóż nie będę odpowiadał za Marcina, odpowiem za siebie, bo poniekąd zarzuty idą w moją stroną, ponieważ sam zawsze robię tak samo:
To pewien utarty schemat. Jest Red Band, jest o tym informacja w newsie. Czy przyciąga ona więcej czytelników, pewnie tak, ale…
1. Z mojej strony nigdy nie było to zabiegiem celowym. Nie wiem czy wiesz, ale liczba odsłon danego newsa nie jest w żaden sposób premiowana.
2. Chyba o to serwisowy chodzi, żeby tytuł zachęcił do obejrzenia.
Rzeczywiście w przypadku tego zwiastuna w Polsce mógłby on być dołączany do filmów od lat 15. No ale cóż, utarło się, że Red Band to dla dorosłych i wszyscy tak robią i nie ma o co się kłócić. Robisz z igły widły.

Marcin_Moszyk

Czytasz czasem inne strony ;)?

Marcin_Moszyk

Żenujące to jest to, że szukasz zaczepki ;P Poza tym jest to 'Red Band Trailer', a te przyjęło się nazywać 'dla dorosłych'.

Filip_Borkowski

Sorry zioom, ale to jest konieczne.

Proszę czekać…