Say hello to my little friend ;>

Odrażające zdjęcie Fox z planu Jennifer's 0

Tuż po niedawno opublikowanym zwiastunie dla dorosłych, mamy dla Was kolejną nowinkę z planu Zabójcze ciało. Tym razem w postaci wyjątkowo odrażającego zdjęcia głównej bohaterki, którą kreuje Megan Fox. Film reżyseruje Karyn Kusama, a za scenariusz odpowiada zdobywca Oscara, Diablo Cody. Premierę zaplanowano na 18 września br.

Megan Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Marrek 2009-07-19

O… Fox bez makijażu :-)
Nie lubię jej po obejrzeniu Transformersów 2. Była czystym dodatkiem erotycznym do filmu. Bez jakiegokolwiek udziału aktorskiego.

Magdalena De La Vega 2009-07-11

łooo matko normalnie jak piękna wersja "Obcego" jak taka unorana we krwi jest :) I te zębicha bleeee… :) Nie wiem czy moja psychika podoła temu filmowi korci mnie żeby się na niego wybrać,ale boje się horrorów :)

ryanss 2009-07-09

Ja jednak napewno nie obejrzę tego filmu, bo jestem wielbicielem urody Megan i ten film zdecydowanie by mnie zniesmaczył. Wolę z nią filmy gdzie można podziwiać jej urodę (oczywiscie w tym filmie tez beda pikantne scenki ale zakończone potwornie, wolę tego nie oglądać). Uwazam, ze sama Megan podjęła się tej roli, bo nie chce byc zapamietana w kinie tylko jako "laska". No i jest to nowe wyzwanie dla niej jako aktorki.

Tomek 2009-07-09

Wygląda jakby przed chwilą zjadła wyjątkowo soczystego arbuza:-),
a może te Ferrari Michaela Baya (które umyła) było czerwone?!:-)

Proszę czekać…