Say hello to my little friend ;>

Wróg Wolverina zaświeci Zieloną Latarnią 0

Wczoraj na specjalnym zebraniu oficjalnie wybrano aktora, który wcieli się w postać Zielonej Latarni w kinowej ekranizacji komiksu Martina Nodella i Billa Fingera. Został nim Ryan Reynolds, którego ostatnio mogliśmy oglądać w Wolverinie i Narzeczonym mimo woli.

Ryan Reynolds

Powstający dla studia Warner Bros. obraz wyreżyseruje Martin Campbell, autor pierwszego filmu z nowej serii 'Bondów'. Zgodnie z zapowiedziami The Green Lantern ma trafić do kin w połowie 2011 roku.

The Green Lantern to komiks stworzony w roku 1940 przez pisarza Billa Fingera i artystę Martina Nodella. Głównym bohaterem jest pilot testowy – Hal Jordan, który pewnego dnia podczas lotu natrafia na rozbity statek kosmiczny. Znajduje w nim umierającego kosmitę, który przekazuje mu magiczny pierścień umożliwiający posiadanie niezwykłej mocy. W ten sposób mężczyzna postanawia wykorzystać go stając się obrońcą dobra we wszechświecie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2009-07-12

Bardzo ’’bezpieczny’’ wybór, identycznie zresztą jest z osobą reżysera. Bradley Cooper byłby odważniejszą decyzją, mniej wpisywałby się w schemat superbohatera, o Timberlake’u nawet nie piszę, bo i tak za kilka dni okaże się, że sam zainteresowany dowiedział się o tym z gazet…

Adam Siennica 2009-07-11

Dobrze, że nie Timberlake :P On może być, byle nie gadał tak głupoty jak Deadpool :D

Tomek Metreszen 2009-07-11

I prawidłowo :D

Proszę czekać…