Zdjęcie z Prince of Persia 0

Główne role w filmie grają Jake Gyllenhaal, Gemmy Arterton, Alfred Molina i Ben Kingsley. Reżyseruje Mike Newell.

Prince of Persia

Premiera Prince of Persia: Sands of Time zapowiedziana jest na 13 maja 2010 roku.

X wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater – młody książę, w czasie jednej z wojennych wypraw natrafia na ostrze posiadające potężne magiczne możliwości i tajemniczą klepsydrę kryjącą w sobie Piaski Czasu, które mogą zamieniać ludzi w piaskowe potwory.

Książę PersiiKsiążę Persii

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
Maciej Przybyszewski 2009-07-18

Prince w 1989 wyszedł na takie paltformy: Apple II, Apple Macintosh, Amiga, Atari ST, Master System, Mega CD, Game Boy, Game Boy Color, NES, PC, SNES, Sam Coupé, Amstrad CPC, ZX Spectrum, Game Gear, Mega Drive/Genesis

Trophy 2009-07-18

Może i tylko na PC. Coś mi się widocznie pomyliło, bo w tamtych czasach grałam bardzo dużo na Pegazusie.
To się okaże. Na kokosy nie ma co liczyć.

Ronaldinho 2009-07-18

Wkleiłem ten obrazek dla żartu, ale też i z sympatii do gry, przy której spędziłem mnóstwo godzin i przy okazji, to nie jest to pegazusowa gierka, została wydana tylko na PC, jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem w latach 90’. Wiem, że to ekranizacja "Piasków czasu", aczkolwiek nie grałem w tą grę, ale przed zobaczeniem filmu na pewno zagram, a jak się spodoba to spróbuje ją całą przejść.
Jake Gyllenhaal może 'ogólnie' nie pasować, co nie zmienia faktu, że film będzie goooood.

Trophy 2009-07-18

Tak właściwie to jest ekranizacja "Piasków czasu", a nie tej gierki pegazusowej. To i tak nie zmienia faktu, że na pierwszy rzut oka nie pasuje. A jak będzie na drugi rzut, to okaże się w kinie.
PS: A o tym, że z wyglądu, to nic takiego nie mówiłam. Powiedziałam, że tylko OGÓLNIE nie pasuje. Chyba od dzisiaj będę podkreślała ważne dla znaczenia zdania słowa.

Quagmire 2009-07-18

Wygląd nie jest aż tak ważny, jak często zdarza się utalentowany aktor, solidny reżyser i słynny producent w ekranizacji gry komputerowej? jeśli ta ekranizacja nie wypali, to znaczy, że producenci chyba nie mają co męczyć siebie i widzów kolejnymi adaptacjami znanych tytułów

Proszę czekać…