Beattie o projektach 0

Stuart Beattie, uznany już scenarzysta, którego znamy chociażby z Zakładnika Michaela Manna. Człowiek, który jest uważany za ojca sukcesu Piratów z Karaibów, jako ten, który miał największy i najbardziej pozytywny wkład w scenariusz.

G.I. Joe

Podczas promocji najnowszego filmu z jego skryptem, G.I. Joe: Czas Kobry (gdzie jest współscenarzystą), mówi o swoich nadchodzących projektach.

Niedawno ogłoszono, że zajmie się scenariuszem i reżyserią adaptacji książki, Tomorrow, When the War Began. Ponadto, ma scenariusze do nowego Tarzana oraz ekranizacji gry Halo, które chciałby w końcu zekranizować.

Jeśli chodzi o Tomorrow, When the War Began:

Można powiedzieć, że jest to w stylu Helikoptera w Ogniu. Mamy wojnę, mamy inwazję na kraj. Film nie będzie napakowany scenami akcji, ale mam nadzieję, że te, które będą, zapadną na długo w pamięć. W obrazie znajdą się tylko cztery sceny akcji, ale będą niesamowite, ponieważ widzowi będzie zależeć na postaciach i co z nimi się stanie.

Jeśli chodzi o scenariusz Halo, bazował trochę na książce Erica Nylanda, która jest prequelem do trylogii gier. Wydaje się, że Beattie pokłada wszelkie nadzieje, by zrealizować ten projekt, w sukcesie Tomorrow, When the War Began.

To nie jest coś, co mogę teraz wyreżyserować, ponieważ jest to film o budżecie ponad 100 milionów. Może za parę lat, jeśli wszystko dobrze ułoży się z tym projektem i jeśli Tomorrow, When the War Began znajdzie swoją widownie, będę miał szansę wyreżyserować adaptację Halo. Sądzę, że pierwszy film z serii Halo musi być historią z Fall of Reach, ponieważ przedstawia wszystkie postaci, świat, wrogów i wielką walkę ludzkości z kosmitami.

No i ostatni projekt, Tarzan, który ma wyreżyserować Stephen Sommers. Opisuje go jako nietradycyjną opowieść z bardziej mitycznym i ponadnaturalnym podejściem.

To opowieść o Tarzanie w stylu Piratów z Karaibów. Jest dobra rozrywka, tak powinien wyglądać film o tej postaci. Tyle razy robiono film o Tarzanie, więc nie można go ponownie opowiedzieć w standardowy sposób, ponieważ wszyscy znają tę historię. Trzeba spróbować innego podejścia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…