Jim Carrey i Jenny McCarthy przyłapani sex shopie 0

Jim Carrey i jego nowa partnerka Jenny McCarthy zostali zauważeni na zakupach w sex shopie The Pleasure Chest w Hollywood.

Jak utrzymuje magazyn National Enquirer aktorka próbowała uspokoić Carreya. – Ciszej, wszyscy na nas patrzą – powiedziała McCarthy, po czym dała aktorowi klapsa w pośladek, sugerując, że robi scenę. Gwiazdor jednak wcale nie przejął się obawami aktorki i poprosił ją o ponowne ukaranie. Po zapłaceniu za zakupione przedmioty, para w pośpiechu opuściła sklep.Carrey i McCarthy zaczęli się spotykać w 2006 roku. Jak twierdzi informator National Enquirer aktorzy tak przypadli sobie do gustu, że zamierzają zorganizować szybki ślub w meksykańskim Cabo San Lucas na początku września, w przypadające wówczas amerykańskie Święto Pracy.

megafon.pl

Jenny McCarthy i Pamela Anderson w filmie Straszny film 3Jenny McCarthy i Pamela Anderson w filmie Straszny film 3

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

up1orek

+ Napisz co o tym sądzisz – sądze, że zbędny news :)

CoRey

Czuje sie bardzo podekscytowany tym newsem!
Bravo (Girl)!

:-) no ale widze ze takie naglowki przyciagaja :) wiec takie newsy sa bardzo potrzebne :) zcznijcie wyrazac swoje opienie :) nawet jesli sie z nami nie zgadzacie :) za malo jest dyskusji pod newsami :) postaram sie to zmienic bo dzieje sie tyle ciekawych rzeczy w swiecie filmowym :) kazdemu wedlug potrzeb :)

Trophy

A skąd ta pewność, że to plotka?

Proszę czekać…