"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Reżyser Piły w nowym filmie 0

Reżyser Darren Lynn Bousman (Piła II) zajmie się reżyserią filmu Abattoir, który powstanie dla studia Radical Pictures. Film powstanie na podstawie koncepcji stworzonej przez reżysera oraz jego współpracownika Michael'a Petersona. Pierwsze szkice koncepcyjne dotyczące tej produkcji zostaną ujawnione na zbliżającym się Comic-Con w San Diego.

Reżyser Darren Lynn Bousman na planie filmu Piła II (2005)

Fabuła Abattoir to historia pewnego agenta nieruchomości, który zostaje oddelegowany do uporządkowania domu, w który doszło do masakry. W czasie swojej pracy poznaje szalonego starca, który wplątuje go w sieć przerażających intryg i morderstw.

Słowo Abattoir pochodzi od francuskiego słowa: rzeźnia, ubojnia.

Produkcja zadebiutuje w kinach w 2010 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2009-07-23

Miał reżyserować remake "Scannersów" i jakoś cisza o tym. Myślę, że ten "Abattoir" nie będzie za bardzo wychylał się z szeregu filmów o podobnej fabule, ale będzie się dobrze oglądało. Ogólnie to brakuje trochę takich reżyserów jak Darren Lynn Bousman tworzących filmy grozy według własnych wytycznych, swoim stylem, nie szczypiąc się z brutalnością, krwią, ale też nie przesadzając, nie idąc w stronę ostrego gore..

Quagmire 2009-07-22

Czyli Bousman po eksperymencie jakim było Repo: Genetic Opera, wraca na sprawdzone tereny

Proszę czekać…