"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powróci na plan Unstoppable 0

Prawie dwa tygodnie po tym jak aktor Denzel Washington oficjalnie wycofał się z projektu najnowszego filmu Tony'ego Scotta pt. Unstoppable pojawiła się informacja mówiąca o tym, iż aktor oraz studio 20th Century Fox doszli do porozumienia w wyniku, której prace na planie ponownie ruszą. Ale czy na planie zjawi się również Scott?

Denzel Washington w filmie Metro strachu (2009)

Przypomnijmy, iż kilka tygodni temu studia 20th Century Fox postanowiło zawiesić produkcje. Powodem tego był spór pomiędzy reżyserem a studiem w sprawie budżetu. Fox chciało jego ograniczenia o około 17 mln $, co spowodowałoby również obniżkę gaży aktora. Pierwszy z projektem pożegnał się Scott a zaraz po nim wycofał się Washington. Porozumienie oznacza, iż na planie pojawi się Denzel. Na razie nic nie wiadomo czy reżyserem dalej będzie Tony Scott.

Film Unstoppable to thriller opowiadający o inżynierze (Washington) oraz konduktorze (Pine), którzy za wszelką cenę starać się będą zatrzymać pociąg przewożący toksyczne odpady. Jego wykolejenie się może spowodować ogromne straty oraz śmierć tysięcy ludzi w pobliskiej metropolii.

Jak donosi magazyn Variety już ruszyły prace przy pre-produkcji, które mają miejsce w okolicach miasta Pittsburgh.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…