Powróci na plan Unstoppable

Denzel Washington w filmie Metro strachu (2009)

Prawie dwa tygodnie po tym jak aktor Denzel Washington oficjalnie wycofał się z projektu najnowszego filmu Tony'ego Scotta pt. Unstoppable pojawiła się informacja mówiąca o tym, iż aktor oraz studio 20th Century Fox doszli do porozumienia w wyniku, której prace na planie ponownie ruszą. Ale czy na planie zjawi się również Scott?

Przypomnijmy, iż kilka tygodni temu studia 20th Century Fox postanowiło zawiesić produkcje. Powodem tego był spór pomiędzy reżyserem a studiem w sprawie budżetu. Fox chciało jego ograniczenia o około 17 mln $, co spowodowałoby również obniżkę gaży aktora. Pierwszy z projektem pożegnał się Scott a zaraz po nim wycofał się Washington. Porozumienie oznacza, iż na planie pojawi się Denzel. Na razie nic nie wiadomo czy reżyserem dalej będzie Tony Scott.

Film Unstoppable to thriller opowiadający o inżynierze (Washington) oraz konduktorze (Pine), którzy za wszelką cenę starać się będą zatrzymać pociąg przewożący toksyczne odpady. Jego wykolejenie się może spowodować ogromne straty oraz śmierć tysięcy ludzi w pobliskiej metropolii.

Jak donosi magazyn Variety już ruszyły prace przy pre-produkcji, które mają miejsce w okolicach miasta Pittsburgh.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux