"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

CCSD: Firma Mattel i zabawki z Avatara 0

Podczas targów Comic-Con firma Mattel ujawniła, iż posiada wyłączne prawa do produkcji i sprzedaży zabawek, na których znajdować się będą bohaterowie najnowszego filmu Jamesa Camerona pt. Avatar. Zabawki zostały stworzone przy współpracy, z Twentieth Century Fox Licensing, & Merchandising, która zajmuje się udzielaniem licencji na tworzenie zabawek z filmów.

James Cameron i Avatar (2009)

Szef firmy Mattel podczas prezentacji zabawek na targach Comic-Con ujawnił, iż będą dostępne one w sprzedaży od października 2009 roku. Zostały one stworzone w zupełnie nowym procesie produkcyjnym tak, aby każdy nawet starsza osoba dobrze się bawiła podczas "ich używania".

Na zabawkach znajdą się przeróżne pojazdy, osoby jak i stwory stworzone przez Jamesa Camerona podczas prac nad Avatarem. Jeśli sprawdzą się przewidywania firmy to zabawki z filmu mogą stanowić przełomowe wydarzenie w ich branży. Czy tak będzie?

Kilka zdjęć zabawek, które już były dostępne na Comic-Con w San Diego.

Zabawka z filmu AvatarZabawka z filmu Avatar

Zabawka z filmu AvatarZabawka z filmu Avatar

Zabawka z filmu AvatarZabawka z filmu Avatar

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Artur 2009-07-24

Pierwsze zdjęcie to nie Avatar tylko Star Wars. Niebieska postać to admirał Thrawn znany z trylogii książek Timothego Zahna. Z tyłu widać Dartha Vadera.

Proszę czekać…