"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

CCSD: Prezentacja filmu Avatar 0

Takich środków bezpieczeństwa hala H Targów wystawowych w San Diego już dawno nie widziała. Podczas panelu dyskusyjnego dotyczącego filmu Avatar, Jamesa Camerona na czas prezentacji filmu (klip 15 minutowy) nakazano wyłączyć wszystkie urządzenia elektryczne. Każdy przed wejściem do hali musiał podpisać deklaracje godzącą się, iż w przypadku nakryciu na nagrywaniu filmu zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Avatar (2009)

Początek panelu dyskusyjnego filmu Avatar zaczęło się od rozmowy z reżyserem, producentem i kilkoma aktorami z filmu. Mówili oni o swojej pracy na planie, o obsesji reżysera dotyczącej ewentualnego wycieku oraz trudnej pracy w zupełnie nowych warunkach. Mimo tego wszyscy twórcy uczestniczący w panelu wydawali się zadowoleni. Chyba zdają sobie sprawę, iż uczestniczą w wydarzeniu, które może wstrząsnąć branżą filmową.

Sama prezentacja filmu odbywało się w wersji cyfrowej (ale nie trójwymiarowej). Tak, więc dopiero w kinach 21 sierpnia będzie pierwsza możliwość zobaczenia tego, co tak wszyscy chwalą. 15 minutowy klip podzielony był na różne części. Wśród nich widzowie w San Diego usłyszeli głos Sama Worthingtona opowiadającego o przeznaczeniu. Potem były sceny z udziałem Sigourney Weaver oraz pierwszy raz pokazano kobiety z rasy Na’vi. Kobiety z tej rasy przypominają niebieskie skrzyżowanie ludzi, koni i kotów, ale z wystającymi żebrami.

Wkrótce większa relacja, czego dotyczył fragment pokazany na Comic-Con w San Diego.

Premiera Avatara w Polsce, już 18 grudnia 2009 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…