"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy Batman za rok? 0

Podczas tegorocznych targów Comic-Con, aktor Gary Oldman, który w serii filmów o Batmanie Christophera Nolana gra komisarza Gordona poinformował, iż zdjęcia do kolejnej części o tym superbohaterze ruszą w przyszłym roku. Wywołało to niemałe zaskoczenie zarówno wśród gości jak i prasy. Jest to pierwsza taka informacja, ale niestety nie wiadomo czy sprawdzi się.

Kadr z filmu Mroczny Rycerz (2009)

Na chwilę obecną wiadomo, iż na 16 lipca 2010 roku zaplanowana jest premiera kolejnego filmu Christophera Nolana pt. Inception. Więc nie wiadomo czy wyrobiłby się z zakończeniem wszystkich spraw związanych z tą produkcją. Dodatkowo należy zwrócić uwagę, iż aktorzy grający główne rolę (Christian Bale, Michael Caine i Morgan Freeman) mają zapełniony grafik.

Niespodziewana deklaracja Oldmana sprawiła, iż zdementowano pojawiające się kilka miesięcy temu plotki mówiące o tym, iż reżyser Christopher Nolan nie jest zainteresowany kręceniem kolejnych części z serii Batman. Tamtejsze informacje były więc na pewno nieprawdziwe.

Istnieje, więc szansa, iż pod koniec 2010 roku zdjęcia do trzeciej części Batmana jednak powstaną. Miejmy nadzieje, iż tak się stanie.

Gary Oldman w filmie Mroczny RycerzGary Oldman w filmie Mroczny Rycerz

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…