Zwiastun koncepcyjny TRON LEGACY! 0

Zwiastun koncepcyjny ukazujący klimat efektów specjalnych został stworzony na potrzebę Comic Con 2008 i wówczas też "wyciekł" na chwilę na Internet. Twórcy kazali nam rok czekać, zanim nie opublikowali zwiastuna koncepcyjnego i teraz możemy nacieszyć nim oczy.

Tron Legacy

W zwiastunie gra oczywiście Jeff Bridges. Trzeba przyznać, że zwiastun ma klimat.

Reżyserem dalej jest Joseph Kosinski a w rolach głównych występują Garrett Hedlund, Jeff Bridges, Bruce Boxleitner, Olivia Wilde i Beau Garrett. Obraz na pewno nawiązywać będzie do oryginalnej wersji, która była jednym z najciekawszych produkcji, w której wykorzystano komputerowe efekty specjalne.

Fabuła Tron Legacy opowiadać będzie historię 27-letniego geniusza informatycznego, Sama Flynna, który próbować będzie rozwikłać zagadkę zniknięcia swojego ojca – Kevina Flynna. Przypadek sprawia, iż zostaje wciągnięty do gry komputerowej i odkrywa, iż właśnie w niej ostatnie 25 lat życia spędził jego rodzic. Obaj wspólnie z zaufaną asystentką rozpoczynają niebezpieczną wyprawę, by się uwolnić, lecz nie będzie to takie proste.

Zapraszam do komentowania. Jak Wam podoba się zwiastun koncepcyjny?

WERSJA HD

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2009-07-26

Nie oglądałem pierwszej części, muszę to w najbliższym czasie nadrobić. Zwiastun ma niesamowity klimat, bardzo zachęcający do obejrzenia.

Proszę czekać…