"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

David Goyer o nowym Batmanie 0

Ostatnimi czasy pojawiło się pełno nowych plotek dotyczących produkcji trzeciej części nowej odsłony Batmana. Stacja MTV postanowiła dowiedzieć się u źródła ile w nich prawdy. Spytali się o to Davida Goyera odpowiedzialnego za stworzenie historii do obu Batmanów Nolana.

Kadr z filmu Mroczny Rycerz (2008)

David Goyer poinformował, iż na chwilę obecną Christopher Nolan pracuje nad Inception i nikt nie zamierza mu przeszkadzać w pracy. Jak tylko skończy pracę nad tym projektem to wszyscy twórcy filmu spotkają się i omówią czy warto nakręcić kolejny film. Artysta powiedział również, aby nie przejmować się wszystkimi plotkami odnośnie Miley Cyrus, Angeliny Jolie i ich udziale w produkcji skoro ani fabuła ani postacie nie zostały wybrane. Jedyna pewność to fakt, iż studio na pewno nie zrealizuje filmu bez Christophera Nolana i Christiana Bale'a. Równocześnie nikt nie zamierza śpieszyć się z produkcją.

To na pewno dobra wiadomość dla widzów, bowiem wiemy, do czego może doprowadzić kręcenie sequela bez przerwy na inną produkcję (patrz Transformers). Poza tym jak donoszą wszyscy znajomi Christophera Nolana reżyser słynie z tego, iż przed akceptacją scenariusza prowadzi szereg rozmów z przeróżnymi osobami a to wpływa pozytywnie na fabułę filmu.

Miejmy, więc nadzieję, iż trzeci Batman powstanie i będzie równie dobry jak Mroczny Rycerz.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…