"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zmiana w obsadzie Zaćmienia 0

W dniu wczorajszym szefowie studia Summmit Entertainment ogłosili, iż w roli Viktorii w filmie Zaćmienie wystąpi nie, Rachelle Lefevre, która dotychczas ją grała, ale Bryce Dallas Howard. W dniu dzisiejszym Lefevre wydała oświadczenie, w którym przyznała, iż jest wstrząśnięta tą decyzją. Trzecia część sagi Zmierzchu, Zaćmienie ma pojawić się w kinach 30 czerwca 2010 roku.

Bryce Dallas Howard w filmie Spider-Man 3 (2007)

Aktorka Rachelle Lefevre wydała dzisiaj oświadczenie, w którym czytamy:

Jestem ogromnie wstrząśnięta decyzją studia Summit odnośnie zmiany aktorki, która wciela się w postać Victorii. Byłam zaangażowana w pracę nad Zaćmieniem i z tego względu, iż wszystko podporządkowywałam temu projektowi odrzuciłam kilka innych propozycji. Owszem wystąpię w filmie Barney’s Version, ale zgodnie z kontraktem miałam pojawić się na tamtejszym planie filmowym tylko na 10 dni. To nie kolidowałoby z moją pracą przy Zaćmieniu. Jestem bardzo zasmucona tą decyzją o zmianie Viktorii. Tym bardziej, że starałam się pracować jak najlepiej.

Tymczasem studio Summmit Entertainment wydało własne oświadczenie, w którym zarzuca aktorce, iż dopiero 10 lipca poinformowała producentów o swojej pracy przy filmie Barney’s Version. Co więcej szefowie twierdzą, iż już wcześniej próbowali dowiedzieć się od aktorki czy faktycznie wystąpi w filmie w którym musiałby pracować w europie. Wtedy Lefevre miała powiedzieć, iż są to niepotwierdzone plotki.

Reżyserem trzeciej części sagi Zmierzchu będzie David Slade.

Tymczasem już 20 listopada w Polskich kinach będzie można oglądać Sagę "Zmierzch": Księżyc w nowiu.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…