"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

21 sierpnia Avatar także w Polsce 1

Polska nie jest jednak tak na uboczu światowego kina. Firma Imperial Cinepix ogłosiła, iż już 21 sierpnia w Warszawskim kinie Cinema City Arkadia będzie możliwość obejrzenia specjalnego 22-minutowego fragmentu filmu Jamesa Camerona pt. Avatar. Pokaz odbędzie się oczywiście w wersji trójwymiarowej a dodatkowo będzie można usłyszeć wprowadzenie samego reżysera.

Avatar (2009)

Na chwilę obecną nie jest wiadomo ani czy pokaz odbędzie się tylko w Warszawskim kinie czy również w innych kinach z tej sieci oraz ile ewentualnie kosztować będzie bilet na pokaz filmu.

Film Avatar to najnowsza produkcja Jamesa Camerona w którym główne rolę grają Sam Worthington, Sigourney Weaver oraz Laz Alonso. Fabuła filmu to historia człowieka – weterana wojennego, który trafia na przedziwną planetę zwaną Pandora. Porośnięta jest ona deszczowymi lasami, w których żyją różne dziwne stworzenia. Mieszkańcami planety są Na’vi, którzy mają 3 metry wzrostu i wyglądem przypominają skrzyżowanie ludzi z tygrysami. Mężczyzna dowiaduje się, że prowadzą oni wojnę z ludźmi o kontrolę nad satelitą umożliwiającą dostęp do najnowocześniejszej technologii.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

I się okazało, że nie ma biletów, są tylko wejściówki, które można wygrać w konkursie FilmWebu lub dostać będąc kimś ważnym.

Proszę czekać…