Zwiastun Ostatniej Akcji! 2

Reżyserem jest Michał Rogalski, a patrząc na zwiastun, zapowiada się ciekawe kino. Klimat przypomina trochę Ocean's Eleven, więc może być coś lekkiego, zabawnego, czego dużo nie ma w polskim kinie.

Ostatnia Akcja

Na pewno również warto zobaczyć ostatnią rolę Jana Machulskiego, którego pamiętamy z roli złodzieja, Kwinto z Vabanku, przed śmiercią zagrał podobną rolę w Ostatniej Akcji.

Akcja filmu rozrywa się we współczesnej Warszawie. Wśród głównych bohaterów będą starsi panowie, towarzysze broni z Powstania Warszawskiego. Po latach dzielni emeryci – wspierani przez byłe sanitariuszki z Powstania, w tym Gogę (Janowska), oraz Alowca (Siemion), niegdyś członka Armii Ludowej – staną do walki raz jeszcze. Ich przeciwnikiem będzie "wielobranżowy gangster" mecenas Szaro (Piotr Fronczewski), który handluje antykami, posiada komis samochodowy i lokal rozrywkowy. Ważną rolę w tej historii odegrają m.in. napad na sklep jubilerski oraz warte kilka milionów euro jajo Faberge, które starsi panowie postanowią sprytnie wykorzystać w akcji przeciw gangsterom.

W obsadzie są: Jan Machulski, Karolina Gorczyca, Marian Kociniak, Piotr Fronczewski, Alina Janowska, Antoni Pawlicki, Szymon Mysłakowski,

Premiera 11 września.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Maciek_Przybyszewski

No fakt, większość przeciętnych użytkowników bardziej kojarzy Clooney’a niż Machulskiego, a to trochę smutne. No i zostają jeszcze "chłyty materkingowe" dystrybutora.

Adam_Siennica

Bo klimatem przypomina oba filmy, nie wstydzę się tego, ale by przeciętny użytkownik chciał kliknąć i zapoznać się z tą produkcją trzeba było podeprzeć to czymś hollywoodzkim :)
Zresztą sam dystrybutor tak to porównuje :)

Maciek_Przybyszewski

Adamie dlaczego piszesz, że film klimatem przypomina Ocean’s Eleven? Potem wspominasz o Vabanku. Ja myślę, że nie mamy czego się wstydzić, przecież Vabank to klasyka komedii kryminalnej. No może czas akcji inny, ale Polacy nie gęsi…. . Ekipa Ocean’a to maminsynki w porównaniu z wyjadaczami w stylu Machulskiego czy Kociniaka, a na dokładkę Fronczewski.

Proszę czekać…