"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Polski plakat Księżyca w nowiu 2

Kilka dni temu firma Monolith opublikowała pierwszy oficjalny polski plakat do filmu Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu. Plakat, który właściwie nie różni się niczym od oficjalnego amerykańskiego posteru można oglądać, już na naszych stronach. Przypomnijmy, iż dalsze losy Edwarda Cullena jego ukochanej Belli Swan oraz przystojnego Jacoba Blacka będzie można oglądać w kinach od 20 listopada br.

Kadr z filmu Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu (2009)

Fabuła Księżyca w nowiu kontynuuję historię nietypowego związku dziewczyny z wampirem. 17-letnia uczennica Bella Swan i Edward Cullen tworzą bardzo szczęśliwą, choć niecodzienną parę. Ich romans trwa do dnia feralnych osiemnastych urodzin dziewczyny. Po tym wydarzeniu Cullenowie wyjeżdżają z miasta, zaś Edward porzuca ukochaną. Głęboko zraniona dziewczyna na długie miesiące popada w przygnębienie. Szczęśliwie przyjaciel Belli z dzieciństwa – Jacob – pomaga jej odzyskać równowagę. Młodzi czują do siebie coraz większą sympatię. Jednak Jacob również skrywa mroczną tajemnicę.

Reżyserem części drugiej jest Chris Weitz a scenariusz napisała Melissa Rivers. W filmie ponownie występują: Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner oraz Ashley Greene.

Poniżej polski plakat do filmu:

Polski plakat do filmu Saga Polski plakat do filmu Saga

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…