"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Paris Hilton gwiazdą Nie z tego świata 0

W dniu dzisiejszym dostaliśmy informację, iż w jednym z epizodów serialu Nie z tego świata wystąpi gościnnie Paris Hilton. Gwiazdka ma szansę na granie w kilku kolejnych epizodach serialu o ile jej postać spodoba się widzom. Amerykańscy widzowie epizod z Paris będzie można oglądać już 8 października 2009 roku.

Paris Hilton

Producent wykonawczy serialu Nie z tego świata, Eric Kripke powiedział, iż aktorka wcieli się w postać demonicznego stwora, który przybierze postać… tak właśnie Paris Hilton. Producenci zapewniali, iż widzom powinno się spodobać to niecodzienne wcielenie gwiazdki. Epizod nosić będzie tytuł "American Idol".

Paris Hilton dotychczas zagrała w kilku filmach. Czterokrotnie dostała Złotą Malinę dla najgorszej aktorki za pracę przy filmach Dom woskowych ciał, Muza i meduza (2 nagrody) i Repo! The Genetic Opera!.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

A_Biel

Ciekawe ile jeszcze razy będą zmieniać tytuł. Zdecydowali by się w końcu.

Marcinxp

Skąd wogóle wytrzasneliście tego newsa. Po części jest on prawdziwy ale tylko po części. Tytuł odcinka jest inny niż podaliście (wspomniał o tym mój przedmówca). A co do występu Paris Hilton jest jednorazowy. I informacja ta w internecie jest od przedwczoraj (od środy) co najmniej. Z wywiadów z twórcami Supernatural nie wynika, że Paris Hilton będzie w miare regularną postacią.

EDIT:
Jednak autor artykułu ma racje co do tytułu. Sam dopiero co znalazłem. A tak pozatem to odcinek ten w którym zagra Paris Hilton na początku miał się nazywać
"The Truth About Heroes" potem jednak został zmieniony na “Celebrity Skin” a w ostateczności na “American Idol”.

Michal_Dajer

A_Biel z oficjalnej wiadomości, którą znalazłem tytuł odcinka brzmi "American Idol", więc nie wiem skąd u ciebie taka wiadomość. Jak możesz to podeślij linka bo w wielu newsach na ten temat pominięto nazwę tego odcinka.

A_Biel

Tytuł odcinka to "Celebrity Skin".

Proszę czekać…