"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Plakat do The Hole 3D 2

W dniu dzisiejszym pojawił się pierwszy plakat do najnowszej produkcji reżysera Joe'a Dante pt. The Hole. Obraz, który został nakręcony w technice trójwymiarowej zapowiada się całkiem ciekawie. W produkcji tej w roli głównej występują Teri Polo, Chris Massoglia, Haley Bennett oraz Nathan Gamble. Film trafi do kin w 2010 roku.

Plakat do filmu The Hole (2010)

Fabuła The Hole koncentruje się na historii dwójki nastolatków i ich matki, którzy przypadkowo odkrywają tajemniczy właz w swoim nowym domu. Początkowo intryguje ich to odkrycie, ale nie widzą, iż jest to nadprzyrodzony portal mający zdolności do uwalniania wszystkich nocnych koszmarów. Oboje będą musieli się zmierzyć ze wszystkimi swoimi koszmarami.

Reżyser Joe Dante ma na swoim koncie takie produkcje jak Strefa mroku, Gremliny 2 oraz Mali żołnierze. Scenariusz do filmu napisał Mark L. Smith. Na chwilę obecną film nie ma jeszcze dystrybutora, ale jak podkreślają eksperci filmowi szybko może rozegrać się walka pomiędzy wielkimi firmami o prawa do dystrybucji tej produkcji.

Zapraszamy do obejrzenia tego plakatu.

Plakat do filmu The HolePlakat do filmu The Hole

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…