"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe Oszukać przeznaczenie też tak dobre? 0

Craig Perry to producent wszystkich obrazów z serii Oszukać przeznaczenie. Podczas jednego z ostatnich wywiadów przyznał, iż liczy na to, że Oszukać przeznaczenie 4 – 3D, będzie się równie podobał widzom jak oryginał z 2000 roku. Liczy, iż pomoże mu w tym technika trójwymiarowa.

Kadr z filmu Oszukać przeznaczenie 4 - 3D (2009)

Craig Perry powiedział:

Jestem mocno podekscytowany tym, iż to będzie nasz pierwszy film zrealizowany w technice trójwymiarowej. Wierzę, iż widzom spodoba się on tak bardzo jak pierwszy film, który zrobił ogromną furorę. Naprawdę wiele scen, które nakręciliśmy wygląda po prostu świetnie.

Reżyserem czwartej części Oszukać przeznaczenie jest David R. Ellis. Tym razem będzie to historia grupy nastolatków, która wyrusza na tor wyścigowy, jednak jeden z nich ma straszliwą wizję wielkiej katastrofy, w której giną wszyscy jego przyjaciele, nakłania ich by razem z nim oddalili się od toru. Po chwili jego wizja się sprawdza. Jakiś czas po tym wydarzeniu bohaterowie po kolei zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach.

Obraz trafi do Polskich kin 4 września br.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2009-08-13

Trudno oczekiwać, aby producent powiedział, że nie wyszło tak jakbyśmy chcieli. Tak samo chyba trudno spotkać matkę, aby po urodzeniu dziecka powiedziała, że jest ono brzydkie :)

Maciej Przybyszewski 2009-08-13

No pożyjemy zobaczymy. "Jedynka" była świeża, zaskakująca, ale kolejne części traciły już te cechy bardzo szybko.Czwarta część jeśli oprócz trzech wymiarów nie wniesie nic nowego może wyglądać podobnie jak 2 i 3 odsłona serii.

Proszę czekać…