Wygraj bilety na Załogę G 1

Od piątku w kinach możemy oglądać zespół wyszkolonych tajnych agentów – świnek morskich, które stają przed bardzo trudnym zadaniem. Tym razem do wygrania były 4 podwójne zaproszenia do kina Cinema City Silesia Katowice oraz jedno podwójne do Krakowa.

Kadr z filmu Załoga G

Zaproszenia otrzymują: Katowice – marcoduch, Jankes, nie_twoja_sprawa, lolek122; Kraków – nob1la. Bilety czekają w kasach kina do czwartku (27 sierpnia).

Pewien multimilioner pragnie zawładnąć światem. Na ratunek przybywa grupa wyszkolonych przez rząd USA agentów specjalnych, którzy za pomocą zaawansowanych gadżetów mają powstrzymać złoczyńcę przed jego niecnym działaniem. Wszystko brzmi bardzo poważnie, jednak Załoga G, to historia pełna uroku i humoru. Agenci, mający wykonać misję specjalną, to grupa sympatycznych świnek morskich, a ich broń to specjalnie zaprogramowane sprzęty gospodarstwa domowego.

Animacja zyskała już na całym świecie rzesze wielbicieli, z pewnością również polscy widzowie ulegną jej urokowi. Tym bardziej, że film można zobaczyć w kinach Cinema City również w wersji trójwymiarowej. Bohaterom użyczyli głosu m. in. Cezary Żak, Anna Przybylska, Andrzej Zieliński i Jarosław Boberek.

PYTANIE konkursowe:
Załogę G tworzą?
A. świnki morskie, B. niedźwiedzie, C. delfiny

Nagrody w konkursie:
4 podwójne zaproszenia do kina Cinema City Silesia Katowice oraz jedno podwójne do Krakowa. Zaproszenia do wykorzystania na dowolny seans w dniach – 24-27 sierpnia.

Regulamin konkursu.
1. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.
2. W zgłoszeniu należy wysłać:
- prawidłową odpowiedź a w temacie e-maila wpisać: Wojna domowa,
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko, potrzebne do odebrania zaproszenia w kinie.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.
4. Na zgłoszenia czekamy do 23 sierpnia 2009 do godz. 23.59.
5. Wyniki podamy 24 sierpnia.
6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200

Proszę czekać…