"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Rozpoczeli filmowanie Zaćmienia 0

Studio Summit Entertainment ogłosiło, iż w dniu dzisiejszym rozpoczęły się główne pracę nad filmowaniem kolejnej części z sagi ZmierzchuThe Twilight Saga: Eclipse. Reżyserem obrazu jest David Slade (30 dni mroku) a scenariusz ponownie napisała Melissa Rivers. W głównej roli oczywiście znów zobaczymy Kristen Stewart i Roberta Pattinsona. Premiera tej produkcji już 30 czerwca 2010 roku.

The Twilight Saga: Eclipse (2010)

Wraz z reżyserem Davidem Sladem na planie filmowym pojawiło się kilka nowych aktorów, którzy jeszcze nie grali w poprzednich częściach. Wśród nich są między innymi: Bryce Dallas Howard (w roli Victorii), Xavier Samuel (jako Riley), Catalina Sandino Moreno (jako Maria), Jack Huston (jako Royce King II), Julia Jones (jako Leah), Booboo Stewart (jako Seth) i Jodelle Ferland (jako Bree).

Wśród aktorów, którzy już pojawili się w poprzednich dwóch filmach znów występują: Ashley Greene, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Kellan Lutz, Nikki Reed, Jackson Rathbone i Billy Burke.

Zdjęcia do filmu ruszają w okolicy Vancouver.

Obraz The Twilight Saga: Eclipse to trzecia część wampirzej sagi, którą napisała Stephenie Meyer. Tym razem akcja znów dotyczy się na terenie Stanów. W Seattle popełniane są tajemnicze zbrodnie, wampirza rodzina Cullenów podejrzewa, iż za tym stoi nowo narodzony wampir. Miłość Edwarda i Belli jest zagrożona, bowiem jej przyjaźń z Jacobem nie jest już taka niewinna. Na dodatek zbliża się czas końca liceum i przed Bellą stoi najważniejsza decyzja jej życia – pozostać człowiekiem czy wampirem?

Bella Swan i Edward Cullen - ZmierzchBella Swan i Edward Cullen - Zmierzch

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…