"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Mel Gibson wystąpi u Jodie Foster 1

Studio Summit Entertainment poinformowało, iż Mel Gibson wyraził zgodę na udział w filmie The Beaver, którego reżyserią zajmuje się Jodie Foster. Aktorka pojawi się również na ekranie, zagra jedną z głównych ról. W karierze aktorskiej obu artystów do ich drugi wspólny film. Dotychczas spotkali się na planie, 15 lat temu podczas kręcenia Mavericka.

Aktor Mel Gibson

Jodie Foster w tej produkcji zajmie się reżyserią oraz zostanie jednym z producentów. Nad scenariuszem pracował Kyle Killen, który w zeszłym roku otrzymał za ten skrypt nagrodę za najlepszy niezrealizowany tekst filmowy. Produkcja ma ruszyć we wrześniu w Nowym Jorku. Budżet obrazu to niecałe 20 mln $.

The Beaver to czarna komedia, której głównym bohaterem jest producent zabawek, który popada w depresje. Traci rodzinę i firmę, co jeszcze bardziej go dołuje. Jedynym jego "przyjacielem" jest pacynka bobra, która pomaga mu powrócić do równowagi. Problem w tym, iż pacynka pewnego dnia ożywa i zamierza się zemścić za wysłuchiwanie wszystkich żalów mężczyzny.

Nie wiadomo czy firma Gibsona – Icon, będzie uczestniczyć w produkcji filmu.

Plakat do filmu MaverickPlakat do filmu Maverick

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…