"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Znamy imiona bohaterów Inception 0

Już w najbliższy piątek w niektórych amerykańskich kinach przed seansem Bękartów wojny pojawi się pierwsza zapowiedź najnowszej produkcji Christophera Nolana pt. Inception. Z tego względu. W dniu dzisiejszym ujawniono część imion głównych bohaterów, co na pewno umożliwi lepsze poznanie, jaka jest ta produkcja. Obraz ma trafić do kin 16 lipca 2010 roku.

Zdjęcie z planu filmowego Inception (2010)

I tak z tego, co wiadomo oto lista imion bohaterów oraz kto w nich się wciela:

Co ciekawe na liście nie ma Leonardo DiCaprio, który w tej produkcji gra główną rolę, ale na liście pojawia się tajemnicza postać o nazwie Cobb – i to właśnie ona może być kryptonimem aktora. Ale czy tak jest ciężko powiedzieć.

Sama fabuła produkcji jest trzymana w ścisłej tajemnicy. Z tego, co wiadomo głównym bohaterem jest pewien mężczyzna (DiCaprio), który pewnego dnia w Paryżu poznaje młodą studentkę (Page). Od tego czasu zostaje wplątany w sieć przedziwnych intryg. Wiadomo, iż Marion Cotillard wciela się w postać żony głównego bohatera, Joseph Gordon wciela się w postać współpracownika pracującego z postacią odtwarzaną przez DiCaprio. Czarnym charakterem w filmie jest natomiast postać odgrywana przez Kena Watanabe.

Do dzisiaj nie wiadomo, w kogo wcieli się Michael Caine.

Inception trafi do amerykańskich kin 16 lipca 2010 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…