Wyspa tajemnic w przyszłym roku! 0

Paramount Pictures postanowiło przesunąć datę premiery swojego najnowszego filmu pt. Wyspa tajemnic.

Wyspa tajemnic

Przypomnijmy, że pierwszy pokaz obrazu miał odbyć się w październiku tego roku, natomiast wstępnie producenci podali, że najnowsza data światowej premiery to 19 lutego 2010 roku.

Reżyserem filmu jest Martin Scorsese, bardzo dobrze wszystkim znany reżyser takich filmów jak: Chłopcy z ferajny, czy Infiltracja.

kadr z filmu Wyspa tajemnickadr z filmu Wyspa tajemnic

Akcja filmu rozgrywa się w 1954 roku na pięknej wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak bajecznym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie prowadzone jest śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów – Tedda i Chucka. Kobieta zniknęła z pokoju, który był zamknięty, a w oknach były kraty. Pozostała po niej tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana.

W filmie wystąpią: Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley, Emily Mortimer, czy Max von Sydow.

Poniżej prezentujemy zwiastun filmu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Kompletnie nie rozumiem tej decyzji, przy 10 nominowanych filmach w kategorii Best Picture, nowy obraz Scorsese miałby praktycznie zapewnioną nominację do Oscara, nawet przy marnej kampanii promocyjnej, bo gdzie indziej czytałem, że studio tłumaczy się względami finansowymi co jest absurdalne.
Czyżby film był za słaby na Oscary?

Proszę czekać…