"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Z archiwum X znowu w kinach? 0

Podczas jednego z wywiadów aktorka Gillian Anderson ujawniła, iż trwają rozmowy na temat nakręcenia trzeciego pełnometrażowego filmu na podstawie serialu telewizyjnego Z archiwum X. Anderson powiedziała, iż pracę na planie miałyby ruszyć na początku 2012 roku a sam obraz pojawiłby się w kinie w połowie 2013 roku.

Kadr z filmu Z archiwum X: Chcę wierzyć (2008)

Gillian Anderson miała powiedzieć, iż słyszała pogłoski odnośnie powstania trzeciej kinowej wersji serialu. Przyznała również, iż rozmawiała z producentami na temat tego czy byłaby gotowa wystąpić w filmie. Powiedziała, iż jak tylko dostanie propozycje zagrania w filmie na pewno wyrazi zgodę.

Wraz z tym wywiadem pojawiło się wiele nowych informacji na temat tej produkcji. Najciekawsza z nich to ta, w której Chris Carter chciałby nakręcić od nowa całą historię związaną z serialem. Najprawdopodobniej obejrzelibyśmy dopiero poznawanie się agentów Foxa Muldera i Dany Sculli a głównym wątkiem byłoby ich pierwsze wspólne śledztwo.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Maciej Przybyszewski 2009-08-25

Dla mnie X-Files to pierwsze 3-4 sezony. Potem wszystko zaczęło tracić swą tajemniczość, UFO i paranormalne zjawiska nie były już tak klimatyczne.
Pierwszą "kinówkę" widziałem i da się ją obejrzeć. Niestety drugiej części jeszcze nie oglądałem. Może w najbliższym czasie się pokuszę o to.

Ronaldinho 2009-08-25

Druga część była właściwie o niczym. Chris Carter musi zrozumieć, że nie wystarczy Mulder i Scully podczepione pod jakieś tam przemieszczanie się z punktu do punktu. To jest przecież "Z archiwum X", chcę w trzeciej części jakiś kozackich zjawisk paranormalnych lub UFO :)

Quagmire 2009-08-25

Po I want to believe jakoś nie mam ochoty na kolejną część, a scena po napisach to był już szczyt żenady…niech cieszą się, że jakoś to się zwróciło finansowo, a nie wchodzą znowu do tej samej rzeki

MacT 2009-08-24

Typowe zagranie producentów- jeśli nie można nic wycisnąc z danej historii należy pokazać jej początek.

Patrycja K. 2009-08-24

Gillian Anderson miała powiedziała, iż słyszała pogłoski odnośnie powstania trzeciej kinowej wersji serialu.
Chyba miała powiedzieć ; ).

Proszę czekać…