"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Magneto ruszy w przyszłym roku? 2

David Goyer jest jednym z tych osób, które dużo mówią i zdradzają przeróżne sekrety. Czyżby i teraz przez przypadek wydał jeden z największych sekretów studia Fox? Otóż jak informuje reżyser studio chce w przyszłym roku rozpocząć produkcję filmu pt. X-Men Origins: Magneto, który byłby spin-offem filmu X-Men Geneza: Wolverine. Ale czy to jest prawda?

Magneto

Przypomnijmy, iż kilka tygodni temu David Goyer w wywiadzie dla MTV ujawnił, iż studio Foxa chciałoby, aby powstało kilka spin-offów filmów z serii X-Men. Miałyby one powstawać niezależnie od prac nad sequelem Wolverine. Wczoraj zaś reżyser ujawnił, iż kilka osób ze studia prowadziło z nim rozmowy na temat tego czy zgodziłby się wyreżyserować w przyszłym roku Magneto. To dziwna wiadomość zważywszy na wcześniejsze deklaracje szefów studia, w których w roli potencjalnego reżysera wymieniano Jamesa McTeigue (V jak Vendetta).

Problem w tym, iż ostatecznie studio Foxa nie zatwierdziło planów swoich produkcji na kolejny rok. A to może spowodować, iż pracę na planie ruszą dopiero za dwa lub nawet trzy lata. Tym bardziej, iż wcześniejsze deklaracje głosiły o tym, iż wszystko zależeć będzie od sukcesu Wolverine. A ten jak wiemy nie był zbyt duży.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…