"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Mila Kunis mówi o Black Swan 0

Aktorka Mila Kunis, która obecnie promuje swój najnowszy film pt. Extract w jednym z wywiadów zgodziła się udzielić kilku odpowiedzi na temat kolejnego obrazu, nad którym będzie pracowała. Otóż potwierdziła, iż od w listopadzie pojawi się na planie filmu Black Swan, którego reżyserem jest Darren Aronofsky.

Mila Kunis w filmie Chłopaki też płaczą (2008)

Kunis powiedziała:

Tak, będę pracowała nad tym filmem. Z tego, co wiem rozpoczynamy zdjęcia na początku listopada a ja już od prawie miesiąca przygotowuje się do roli, uczestniczę w zajęciach z baletu i na dodatek pracuje jeszcze z choreografem. Na temat scenariusza nie mogę nic powiedzieć, potwierdzać czy zaprzeczać. Czytałam jedną wersje, ale Darren jest znany z tego, iż często dokonuje własnych poprawek. Więc ostateczny kształt filmu zna tylko on.

Autorem finalnej wersji scenariusza jest Mark Heyman, który pracował już z reżyserem przy okazji filmu Zapaśnik. Z tego, co nieoficjalnie wiadomo Black Swan będzie opowieścią o baletnicy, która zmuszona jest to coraz bardziej zaciętej walki ze swoją największą rywalką. Zbliża się, bowiem ważne przedstawienie, od której zależy przyszłość dziewczyny. Problem w tym, iż nie wie ona czy jej rywalka to prawdziwa istota, czy może wytwór jej wyobraźni spowodowany stresem.

W obrazie główne rolę zagra Mila Kunis i Natalie Portman. Niedawno pojawiły się plotki, iż w scenariuszu znalazła się gorąca i dość śmiała scena erotyczna z udziałem obu aktorem.

Na chwilę obecną produkcja nie ma jeszcze dystrybutora.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…