Szczegóły Inception w sieci? 0

Dotychczas bardzo mało wiedzieliśmy o fabule najnowszego filmu twórcy Mrocznego Rycerza, Christophera Nolana pod tytułem Inception.

Inception

Hasłem reklamowym filmu jest "twój umysł to miejsce zbrodni" – ciekawe, oryginalne, chwytliwe. Teraz w końcu wiemy trochę więcej i bez spoilerowo zapraszam do czytania.

Otóż Inception opowiada o snach. Leonardo DiCaprio gra Cobba, twórcę systemu umożliwiającego wchodzenie do snów innych ludzi. Jest poniekąd także przestępcą, ponieważ wykorzystuje to do wydobywania od ludzi informacji. Ellen Page gra studentkę z College`u, uczącą się w Paryżu, która jest częścią jego zespołu razem z postaciami granymi przez Josepha Gordona-Levitta i Toma Hardy'ego. Ta grupa tworzy sny i wpuszczają je poprzez iniekcję, technologia ta może być również transportowana w walizce, co oznacza, że można ją wykorzystać absolutnie wszędzie. Cillian Murphy gra biznesmana, który niedługo zostanie szefem swojej firmy. Cobb chce "włożyć" mu pomył, aby podzielił firmę na dwie mniejsze. Dzięki temu można dostrzec władzę, jaką mają dzięki tej technologii. Pomijając spoilery jest jeszcze postać Kena Watanabe, która szantażuje Cobba.

Nie wnikając już w wielkie spoilery, które mogą nam popsuć seans, to tyle, co można powiedzieć ogólnie o fabule najnowszego dział Nolana.

Co o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…