Jaka będzie wersja reżyserska Terminatora 4? 1

Na jesień będzie mieć w Stanach premierę wersja reżyserska filmu Terminator: Ocalenie. Teraz, MPAA oficjalnie nadała tej wersji kategorię wiekową i jest to upragnione przez widzów R – za przemoc i zdawkową nagość.

Terminator: Ocalenie

Z kategorią wiekową tego filmu były już istne cyrki – pytanie brzmi, co tak naprawdę McG usunął, aby Terminator: Ocalenie dostał PG-13?

Wówczas sam reżyser mówił, że sprawa rozchodziła się o pokazanie biustu przez Moon Bloodgood – teraz, gdy pamiętam tę scenę w filmie, wydawała się niepełna i jakby źle zmontowana – czegoś w niej brakowało, tylko jeśli chodzi o jedną scenę plus parę hektolitrów krwi więcej, to co to za wersja reżyserska?

Nie jest powiedziane, czy film zostanie przemontowany i dużo nowych scen zostanie wmontowanych w finalny obraz – chyba jednak trzeba obniżyć nadzieję, ponieważ bardziej prawdopodobne jest to, że większość takich scen znajdzie się na płycie z dodatkami, a szkoda…

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

piwo_war

Film był nawet fajny tylko właśnie brakowało mi w nim tej brutalności. W końcu jest to film o eksterminacji ludzkiego gatunku. Nagość nie jest konieczna, ale fajnie gdyby się taki smaczek pojawił :)
Będąc w kinie i oglądając ten film też pamiętam tak jakby urwaną scenę. Myślałem, że to wina kina w którym przebywałem (nie cieszy się dobrą reputacją), ale teraz widzę, że chyba tak powinno być :) No cóż, miejmy nadzieję, że wersja reżyserska spełni w części nasze oczekiwania.

Ronaldinho

Mam nadzieję, że R za:

  • przemoc – nie oznacza tylko sceny ze śrubokrętem
  • zdawkową nagość – oznacza oczywiście Moon Bloodgood (świetnie się nazywa)
    Zbyt dużo dobrych okoliczności zebrało się wokół filmu, żeby teraz nie wypuścić dobrej wersji reżyserskiej. Warner Bros powinno chcieć odbić sobie nieduże zyski z kin, zachęcając bardzo, aby sięgnęli po DVD nawet ci, którym za bardzo się film nie podobał.

Proszę czekać…