Charisma Carpenter jako Wonder Woman 0

Charisma Carpenter stara się o rolę w ekranizacji komiksowych przygód Wonder Woman. Jeśli wygra, będzie miała ponownie okazję współpracować z Jossem Whedonem, w którym spotkała się już na planie Buffy: Postrach wampirów.

- Pracuję nad tym – powiedziała aktorka, która dość dobrze wypada w internetowych głosowaniach na temat odtwórczyni głównej roli w obrazie. W jednym z rankingów wyprzedziły ją jedynie Nadia Bjorlin i Morena Baccarin.Aktorka podkreśla, że potrzebuje więcej wsparcia od fanów.

- W innym głosowaniu, w którym obok mnie były jeszcze Jessica Biel i Sarah Michelle Gellar byłam na ostatnim miejscu – wyznała Carpenter. – Oczywiście, moje zdjęcie, które wybrali wtedy sugerowało raczej, że wybieram się na przyjęcie dobroczynne dla dzieci. A powinnam mieć na sobie coś bardziej w stylu Wonder Woman.

Akcja obrazu Wonder Woman rozgrywać się będzie we współczesności. Produkują Joel Silver i Leonard Goldberg. Film powstaje dla wytworni Warner Bros. Pictures. Whedon jest autorem scenariusza. Stanie także za kamerą.

Carpenter niedawno zakończyła zdjęcia do telewizyjnej produkcji Relative Chaos. Gra także w serialu Veronica Mars.

megafon.pl

Charisma Carpenter w filmie Veronica Mars 2004Charisma Carpenter w filmie Veronica Mars 2004

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…