"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Stan Lee uspokaja fanów 0

Kiedy Marvel podpisywało umowę z The Walt Disney Corporation jednym z najbardziej zaskoczonych osób był były prezes Marvel Studios, Stan Lee. Potwierdził to w jednym z wywiadów, który udzielił w dzień po ogłoszeniu tej zaskakującej informacji. Jednak Lee uspokaja fanów twierdząc, iż ten nietypowy alians może pozytywnie oddziaływać na widzów.

Stan Lee

Stan Lee w wywiadzie mówił:

Ta wiadomość była dla mnie kompletnym, ale za to bardzo przyjemnym zaskoczeniem. Ponieważ teraz jedno przedsiębiorstwo będzie posiadać prawa do takich postaci jak: Hulk, Silver Surfer, Bambi czy Myszka Miki. A nie ma przecież różnicy czy jedna firma dba o osieroconego jelonka czy wielkiego zielonego potwora. Wszyscy są dla ciebie ważni i o wszystkich pamiętasz.

Były prezes uspokajał niektórych fanów Marvela, którzy obawiają się, iż The Walt Disney Pictures zdobędzie teraz większe wpływy w Marvel Studios i będzie chciało produkować "ugrzecznione" wersje filmów. Powiedział, iż nie ma raczej, co do tego obaw.

Stan Lee to amerykański pisarz, scenarzysta, producent filmowy i rysownik w jednym. Wieloletni prezes i członek zarządu wydawnictwa komiksowego Marvel Comics oraz jeden z założycieli Marvel Studios. Najbardziej znany jako twórca postaci Spider-Man, ale także wielu innych postaci (przy współpracy z Jacka Kirbiego i Steve’a Ditko) z komiksowego uniwersum Marvela (Fantastic Four, X-Men, Iron Man, Hulk, Daredevil i innych). Dzięki niemu Marvel Comics z niewielkiego lokalnego wydawcy, zmieniła się w jednego z największych wydawców komiksowych na świecie.

Źrodło: www.scifiwire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…