Nowe seriale w TV 0

We wrześniu, dwie stacje TV, czyli Canal+ oraz TVN7, emitować będą nowe seriale. Na Canal+ pojawi się Magia kłamstwa serial, który cieszy się dużą popularnością za oceanem. Natomiast TVN7 pokaże Gdzie pachną stokrotki, opowiadający perypetię właściciela cukierni imieniem Ned.

Magia kłamstwaMagia kłamstwa

Serial Magia kłamstwa swoją premierę będzie miał 24 września. Pilot pierwszej serii W USA uzyskał ponad 12-milionową widownię.

Serial ten opowiada o ekspercie w dziedzinie wykrywania oszustwa. Dr Cal Lightman jest ludzkim detektorem kłamstw, który pomaga FBI, policji, kancelariom prawniczym, korporacjom i osobom prywatnym. Utalentowana psycholog, Dr Gillian Foster, która skupia się na ogólnym odbiorze, wnosi równowagę w pracy z Dr Lightmanem koncentrującym się na szczegółach. Razem tworzą niezniszczalną drużynę potrafiącą prześwietlić każdego człowieka.

Gdzie pachną stokrotkiGdzie pachną stokrotki

Gdzie pachną stokrotki, jest to serial komediowy, który był nominowany do nagrody Złotych Globów w 2007 roku. Premierowy odcinek w TVN7 zostanie wyemitowany 6 września.

Fabuła serialu kręci się wokół właściciela cukierni Neda, który posiada niezwykły dar: jednym dotknięciem ręki przywraca zmarłego do życia. Jednak jeśli w ciągu minuty nie dotknie go ponownie, ten pozostanie przy życiu, ale umrze za niego ktoś inny. Prywatny detektyw Emerson Cod proponuje Nedowi, by wykorzystać jego dar do rozwiązywania niewyjaśnionych zbrodni. Początkowo robią to dla pieniędzy, ale wszystko się zmienia, gdy dołącza do nich zza światów szkolna miłość Neda, Chuck. Ned kocha ją do szaleństwa, ale nigdy nie będzie mógł jej dotknąć.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…