Imperial - CinePix

Dane kontaktowe

Adres:

  • Imperial CinePix Sp. z o.o.

    Al. Jerozolimskie 179,
    02-222 Warszawa

    tel.: +48 22 37 90 501

Informacje

Imperial CinePix, wcześniej Imperial Entertainment Home Video działa w Polsce od 1991 roku, jest wyłącznym przedstawicielem wytwórni filmowych: 20th Century FOX, MGM, Paramount, Dreamworks oraz Sony Home Entertainment w zakresie dystrybucji filmów na płytach DVD i BLU-RAY.

W roku 2007 nastąpiło połączenie Imperial Entertainment Home Video z siostrzaną firmą CinePix Sp. z o.o. – od 2004 roku dystrybutorem kinowym studia FOX i MGM na terenie Polski. Firma po przekształceniu kontynuuje swoją działalność pod nazwą Imperial CinePix Sp. z o.o., a obszar aktywności biznesowej obejmuje dystrybucję: kinową, Blu-Ray i DVD.

Imperial-CinePix co roku wprowadza na BLU-RAY i DVD na polski rynek kolejne filmowe przeboje dla całej rodziny między innymi takie hity jak: SHREK, MADAGASKAR, KUNG-FU PANDA oraz EPOKA LODOWCOWA.

W ofercie nie brakuje również filmów fabularnych, wystarczy wspomnieć takie tytuły jak TITANIC, TRANSFORMERS, kolekcja Jamesa Bonda, czy trylogia Gwiezdne Wojny i Indiana Jones.

Imperial-CinePix działa na rynku dystrybucji kinowej; regularnie i z sukcesem wprowadza na polskie ekrany kolejne przeboje filmowe studia 20th CENTURY FOX , między innymi – TITANIC, CZARNY ŁABĘDŹ, JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 2 czy AVATAR – który zyskał już miano filmu WSZECH CZASÓW!

Filmografia (zobacz wszystkie)

Proszę czekać…