Sandman

6,7
7,8
Śmiertelnicy wezwali i uwięzili Władcę Snów. Ten wprawdzie wydostaje się na wolność, ale odkrywa, że to tylko początek jego kłopotów. Serial oparty jest na przełomowej serii komiksów DC autorstwa Neila Gaimana.
Odcinki 11 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Szukając zbiegłego koszmaru w świecie jawy, Morfeusz wpada w sidła Rodericka Burgessa – okultysty pragnącego wezwać i spętać Śmierć.
Morfeusz rozpoczyna poszukiwania dających mu moc artefaktów: piasku, rubinu i hełmu. Na początek odwiedza dwóch skłóconych braci.

3. Sen 1x3

0,0
Morfeusz namierza ostatnią znaną sobie osobę, która miała jego piasek. Dostaje przy tym nieoczekiwaną lekcję na temat ludzi. Tymczasem Ethel odwiedza syna.
Wskazówka dotycząca jego hełmu skłania Morfeusza do spotkania z Lucyferem. Zagubiony John korzysta z pomocy dobrej Samarytanki.

5. 24/7 1x5

0,0
Pod nieobecność Morfeusza John obserwuje w barze otaczających go ludzi. Postanawia też w przerażający sposób sprawdzić swoją teorię o prawdzie i kłamstwach.
Nieco zdezorientowany Morfeusz obserwuje swoją pracowitą starszą siostrę, która dzieli się z nim radą i zachęca do spotkania z dawnym znajomym.
Lucienne przynosi Morfeuszowi złe wieści. Rose Walker zaczyna szukać krewnych. Wielbiciele Koryntczyka próbują przykuć jego uwagę.
Morfeusz jest bliski odnalezienia jednego ze swych zaginionych dzieł. Rose nieustępliwie szuka brata i przy okazji spełnia marzenie przyjaciółki.
Nietypowe zdarzenia wstrząsają Śnieniem. Rose rozpoczyna podróż z nowym znajomym. Koryntczyk i jego gość biorą udział w mrocznym zgromadzeniu.
Gdy wir snów przybiera na sile, a mury odgradzające światy kruszeją, Rose musi podjąć ważną decyzję. Dochodzi do konfrontacji Morfeusza i Koryntczyka.
Dwuczęściowy zbiór opowieści, w którym kotka syjamska śniąca o innym świecie oraz pisarz desperacko szukający inspiracji spotykają Morfeusza.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…