Nasza klasa 2014

TV

Niezwykła historia uczniów z jednej klasy. Razem uczą się, bawią, chuliganią, wchodzą w dorosłość. Marzą, żeby zostać lotnikiem, lekarzem, gwiazdą filmową. Czytają „Trylogię” Sienkiewicza, chodzą na filmy z Chaplinem, słuchają jazzu. Dlaczego chłopak, który wyciął serce z papieru i napisał miłosny wiersz, kilka lat… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,
Anna Gryszkówna
jako Rachelka
Mariusz Drężek
jako Menachem
Leszek Lichota
jako Władek
Robert T. Majewski
jako Jakub Kac
Maciej Skuratowicz
jako Rysiek
Marcin Sztabiński
jako Heniek
Karol Wróblewski
jako Zygmunt

Niezwykła historia uczniów z jednej klasy. Razem uczą się, bawią, chuliganią, wchodzą w dorosłość. Marzą, żeby zostać lotnikiem, lekarzem, gwiazdą filmową. Czytają „Trylogię” Sienkiewicza, chodzą na filmy z Chaplinem, słuchają jazzu. Dlaczego chłopak, który wyciął serce z papieru i napisał miłosny wiersz, kilka lat później związał koleżance ręce sznurkiem i zagroził, że zastrzeli, jeśli będzie próbowała uciekać? Co się wydarzyło, że narodowość, religia i ideologia okazały się ważniejsze niż przyjaźń? Co się stało z tamtą klasą? opis dystrybutora

Gatunek
Dramat
Słowa kluczowe
teatr telewizji
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2014-12-16 (świat)
Wytwórnia
Telewizja Polska
Kraj produkcji
Polska
Inne tytuły
Nasza klasa. Historia w XIV lekcjach (Polska) (tytuł pełny)
Czas trwania
153 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Chemas 9

Z wielką przyjemnością obejrzałem ten spektakl. Znakomite role teatralne, szczególnie Jacka Lichoty i Izabeli Dąbrowskiej, ale oczywiście nie tylko. Polecam!

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
tadek453
43 pkt.
2
agatkar16
10 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

  • Plakaty
  • Zwiastuny
  • Zdjęcia

Pozostałe

Proszę czekać…