Fan 1996

The Fan
Film

Trzykrotny zdobywca nagrody MVP ligi baseballowej, Bobby Rayburn, przenosi się do klubu San Francisco Giants, a najbardziej zadowolony z tego faktu jest jego zagorzały fan, Gil Renard. Profesja Gila jest intrygująca i dosyć nietypowa: zajmuje się sprzedażą noży myśliwskich. Na nieszczęście Rayburna, obecny sezon jest… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Robert De Niro
jako Gil Renard
Wesley Snipes
jako Bobby Rayburn
Ellen Barkin
jako Jewel Stern
John Leguizamo
jako Manny
Benicio Del Toro
jako Juan Primo
Patti D'Arbanville
jako Ellen Renard
Chris Mulkey
jako Tim
Andrew J. Ferchland
jako Richie Renard
Brandon Hammond
jako Sean Rayburn
Dan Butler
jako Garrity
Kurt Fuller
jako Bernie

Trzykrotny zdobywca nagrody MVP ligi baseballowej, Bobby Rayburn, przenosi się do klubu San Francisco Giants, a najbardziej zadowolony z tego faktu jest jego zagorzały fan, Gil Renard. Profesja Gila jest intrygująca i dosyć nietypowa: zajmuje się sprzedażą noży myśliwskich. Na nieszczęście Rayburna, obecny sezon jest jego najgorszym z dotychczasowych i Renard czyni wszystko, aby mu pomóc. Ale posuwa się za daleko. opis dystrybutora

Gatunek
Thriller, Dramat, Sportowy
Słowa kluczowe
krew, helikopter, morderstwo, policja zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
1996-12-27 (kino), 1996-08-16 (świat)
Dystrybutor
Vision
Wytwórnia
TriStar Pictures
Mandalay Entertainment
Scott Free Productions
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
116 minut
Budżet
55 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Pressbook

Możliwe spoilery Realizacja — Do powstania filmu "Fan" walnie przyczyniła się producentka Wendy Finerman (Forrest Gump). To ona w 1994 roku po zapoznaniu się z bestsellerem Petera Abrahamsa, zaproponowała napisanie scenariusza Phoefowi Suttonowi, a następnie powierzyła reżyserię Tony'emu Scottowi. Do zdjęć przystąpiono w październiku 1995 roku w centrum San Francisco, gdzie rozgrywa się... zobacz więcej

Komentarze do filmu 10
pajki_filmaniak 7

rola De Niro w tym filmie jest fantastyczna warto obejrzeć choć dla niego

dareczek50 6

Nie wiem tyle zachwytów a mnie ten film praktycznie w ogóle nie porwał fakt trzeba docenić kunszt De Niro ale tak poza tym to bez rewelacji po tak wysokiej ogólnej ocenie spodziewałem się mimo wszystko czegoś lepszego…..

ana481516 10

Co chwilę zaskakujący thriller Scotta, do tego lepszy od Top Guna. De Niro ty pałująca bestio! 😈😍 Ost tak bardzo na plus (ah ten Closer). Warto zalukac.

wazka16 7

De Niro i Snipes,czyli szalony fan vs idol (tu:gracz baseballu).Obie postacie są po rozwodach,mają synów i przechodzą trudne chwile.Zadufani w sobie gracze.

niebieski_joe 7

W porządku film – z resztą czego można się spodziewać po filmie w którym występuje mistrz De Niro. Oczywiście nie jest to jakieś dzieło ale Robert jak zawsze aktorsko bardzo dobry a i sama fabuła także dobra.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
kaskader
368 pkt.
2
jacks
183 pkt.
4
adax
39 pkt.
5
Jankes
30 pkt.
6
WuJot
26 pkt.
7
fredaser
22 pkt.
8
Magic
19 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…