Historia rozgrywa się w połowie XX wieku w Karolinie Północnej. Opowiada o Kyi, która została porzucona przez rodzinę i samotnie dorasta na bagnach z dala od cywilizacji. Nie jest jednak taka, jak uważają mieszkańcy najbliższego miasteczka-Barkley Cove. Jest bardzo wrażliwą i inteligentną dziewczyną, której brakuje bliskości i dotyku drugiego człowieka. Sprawy się komplikują gdy jej były chłopak zostaje znaleziony martwy. Na Kyę pada podejrzenie o morderstwo.
Obsada dodaj obsadę
Reżyseria Ocena
Olivia Newman
Patrick Cunningham
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
Robert Dierx
(asystent) (dodatkowy)
Taylor DiMarco
(asystent)
Derek Franzese
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
Stephen E. Hagen
(asystent)
Andrew Shepherd
(asystent)
Scenariusz Ocena
Lucy Alibar
7,0
Delia Owens
(książka)
Nancy Breaux
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowy)
David Bush
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Suzanne C. Swindle
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowe zdjęcia)
Producenci Ocena
Lauren Levy Neustadter
producent
Reese Witherspoon
producent
7,6
Veronica Moonhill
współproducent
Shannon Vayo
współproducent
Betsy Danbury
producent wykonawczy
Rhonda Fehr
producent wykonawczy
Reese Witherspoon
producent wykonawczy
7,6
Jon Wu
producent wykonawczy
Bryan Yaconelli
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia)
Sumiko Braun
nadzorca postprodukcji
Rankin Hickman
nadzorca produkcji
Melissa H. Morgan
nadzorca produkcji
Rebecca DiFillippo
koordynator produkcji (asystent)
Solana Rose Feldthouse
producent (asystent)
Stacy Fortenberry
koordynator produkcji
Parker Gibbs
kierownik produkcji (asystent)
Katherine Adelai Hill
kierownik produkcji (asystent)
Kate Hofstetter
kierownik produkcji (asystent)
Brandon Jolicoeur
producent (asystent)
Collier Meyer
koordynator produkcji
Bryan Mitchell
kierownik produkcji (asystent)
Frances O'Hanlon
kierownik produkcji (asystent)
Nicole Francisca Quiroz
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
Jenn Sullivan
kierownik produkcji (asystent)
Hillary Wells
kierownik produkcji (asystent)
Jonathan Wester
koordynator produkcji (asystent)
Nate White
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
Rideia Wilson
kierownik produkcji (asystent)
Aktorzy Ocena
Daisy Edgar-Jones
Kya Clark
Taylor John Smith
Tate Walker
Harris Dickinson
Chase Andrews
6,0
David Strathairn
Tom Milton
7,3
Michael Hyatt
Mabel
Sterling Macer Jr.
Jumpin'
Logan Macrae
Jodie Clark
Bill Kelly
Szeryf Jackson
Ahna O'Reilly
Ma
4,5
Garret Dillahunt
Pa
6,0
Jojo Regina
Mała Kya
Luke David Blumm
Mały Tate
Eric Ladin
Eric Chastain
Blue Clarke
Mały Chase
Will Bundon
Mały Jodie
Jayson Warner Smith
Zastępca Perdue
6,0
Dane Rhodes
Sędzia Sims
Robert Larriviere
Dr Foster
Ron Flagge
Jacob
Joe Chrest
Dr Cone
6,0
Sharon Landry
Panna Pansy
Jerri Tubbs
Patti Love
Michael A. Newcomer
Dr Blum
William Gautreaux
Rejestrator hrabstwa
Taylor Shurte
Panna Jones
Grace Hinson
Sandy
Charlie Talbert
Pan Mosely
Charley Vance
Pan Lane
Don Stallings
Scupper
Wyatt Parker
Benji
Payne Bosarge
Steven
Lillian Dorsett
Mała Pearl
Zoey Reid
Mała Tina
Patrick Nicks
Brian
Adeleine Whittle
Mandy
Emma Kathryn Coleman
Missy
Toby Nichols
Murphy
Sarah Durn
Panna Ariel
Caroline Cole
Pearl
Anna Kabis
Tina
Billy Slaughter
Specjalista ds. Opieki Społecznej
Mike Harkins
Urzędnik okręgowy
Brad Blanchard
Rodney, rybak
Leslie France
Kya (w połowie lat 70.)
Sam Anderson
Tate (w połowie lat 70.)
Kevin Clabert
Pan Andrews, ojciec Chase'a
Pete Marinovich
Przewodniczący jury
Steve Kish
Komornik (niewymieniony w czołówce)
Elton LeBlanc
Gośc na obiedzie / Juror / Pieszy (niewymieniony w czołówce)
Taylor McManus
Student w Chapel Hill (niewymieniony w czołówce)
Calvin Williams
Członek rodziny Jumpin'a (niewymieniony w czołówce)
Michael Wozniak
Profesor w Chapel Hill (niewymieniony w czołówce)
Zdjęcia Ocena
Polly Morgan
(kierownik zdjęć)
Brian Bishop
(główna pomoc techniczna)
Richard Elias
(główna pomoc techniczna) (asystent)
Franklin Jones II
(główna pomoc techniczna)
Tori O'Rourke
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
Kompozytorzy Ocena
Mychael Danna
8,0
Kostiumy Ocena
Mirren Gordon-Crozier
Victoria Barkley
(dodatkowy)
Peggy Donovan
Patricia Gorman
Jen Kennedy
(asystent)
Darolyn Robertson
Paola Serrano
(dodatkowy)
Olivia Vestina Torres
Montaż Ocena
Alan Edward Bell
6,0
Paul E. Alderman
(dodatkowy)
Matt Evans
(asystent)
Genevieve Hernandez
(asystent)
Jitte Hoekstra
Muzyka Ocena
Nicholas Dodd
dyrygent
Nicholas Dodd
aranżer
Charakteryzacja Ocena
Stacy Kelly
nadzorca charakteryzacji
Mary Ann Hennings
nadzorca stylizacji
Gabrielle Burns
fryzjer (dodatkowy)
Courtney Callais
charakteryzator
Mia Goff
charakteryzator
Alana J. Hogg
charakteryzator
Jennifer Jane
główny stylista
Ashley Kent
charakteryzator
Courtney Lether
główny charakteryzator
Stacey Perry
charakteryzator
Ally Vickers
fryzjer
Crystal Wells
fryzjer (dodatkowy)
Scenografia Ocena
Sue Chan
scenograf
Kirby Feagan
dyrektor artystyczny
Sophia Alonzo
projektant graficzny
Paulo DeFreitas Jr.
scenopis obrazkowy
Michael J. Dimarco
rekwizytor
Andrew Hartsock
projektant graficzny
Abby Heckenlively
konstruktor dekoracji
Allison Hilder
główny rekwizytor (asystent)
Grace Kelsey
malarz
Brian Mccolgan
rekwizytor
Patrick McGuire
rekwizytor
Julianne Merino
rekwizytor
Justin Meriwether
rekwizytor
Kelly D. Mills
twórca rekwizytów
Chase Norman
dyrektor artystyczny (asystent)
Jason Oertling
główny malarz
Alaina Peck
główny rekwizytor (asystent)
Brandon Smith
rekwizytor
Smith Stickney
główny rekwizytor (asystent)
Chuck Stringer
koordynator konstrukcji
Alejandra Tovar
rekwizytor
David Warburton
główny rekwizytor
Marcel Worch
koordynator konstrukcji (dodatkowe zdjęcia)
Dźwięk Ocena
Kyle Arzt
technik miksu
Chelsea Body
mikser imitacji
Christopher Bonis
montaż efektów dźwiękowych
Susan Dawes
nadzorujący montaż dźwięku
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
Aidan Dykes
mikser postsynchronu
Ryan Farris
mikrofoniarz (dodatkowy)
Justin Herman
technik dźwięku
Tony Lamberti
mikser ponownego nagrania
7,0
Zach Lancaster
mikrofoniarz
Jared Lawrie
dźwięk
Paul Ledford
mikser
Ai-Ling Lee
nadzorujący montaż dźwięku
Ai-Ling Lee
mikser ponownego nagrania
Ai-Ling Lee
projektant dźwięku
Howard London
mikser postsynchronu
Helen Luttrell
montaż dialogów
Eric A. Norris
montaż efektów dźwiękowych
Kevin O'Connell
mikser ponownego nagrania
Tobias Poppe
montaż efektów dźwiękowych
Emily Poulliard
technik dźwięku (dodatkowy)
Jamison Rabbe
mikser postsynchronu
Jennie Shea
operator postsynchronu
Jon Vogl
mikser postsynchronu
Chris Welcker
mikser (dodatkowy)
Chris Whiteside
mikser postsynchronu
Spring Aspers
nadzorca muzyki
Kevin Crehan
montaż muzyki
Brad Haehnel
mikser muzyki
Erich Stratmann
montaż muzyki
Efekty specjalne Ocena
Cory Brooks
efekty specjalne
Mark Hava
technik
Michael W. Hoban
technik
Justin B. Johnson
koordynator efektów specjalnych
Matt Kutcher
nadzorca efektów specjalnych
Chuck Lucia
technik
Justin Kane Miller
technik
Jeff Moshell
technik
Louis Chue Vado
efekty specjalne (asystent)
Pozostała Ekipa Ocena
David Rubin
dobór obsady
Matt Wallach
kolorysta
Matt Akey
producent wykonawczy efektów wizualnych
Hunter Chase
zecer
Aaron Chiesa
efekty wizualne
Sam Claitor
producent efektów wizualnych
Kevin Couture
nadzorca grafiki komputerowej
Nancy Cristina
koordynator efektów wizualnych
David Entin
koordynator efektów wizualnych
Jaime Fok
montaż efektów wizualnych
Manuel Rey Gonzalez
zecer
Emma Gorbey
producent efektów wizualnych
Luke Groves
producent wykonawczy efektów wizualnych
Evan Hirschberg
zecer
Kolby Kember
nadzorca efektów wizualnych
Madeline Kornman
koordynator efektów wizualnych
Sean Loughran
zecer
Symonne Madalena
montaż efektów wizualnych
Sarah McCulley
producent efektów wizualnych
Alan Millan
zecer
Davy Nethercutt
zecer
Prabhamrit Raryan
główny zecer
Chris Ritvo
nadzorca efektów wizualnych
Frascella Roberto
efekty cyfrowe
Alex Schead
montaż efektów wizualnych
Ty Taylor
efekty wizualne
Joy Tiernan
zecer
Gerardo Gabriel Garcia
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
Ryan Browning
kaskader
Chelsea Bruland
koordynator kaskaderów
Kayla Carraway
kaskader dublujący: Daisy Edgar-Jones
Reese Cleveland
kaskader dublujący: Daisy Edgar-Jones
Ashleigh Lewis
kaskader dublujący: Ahna O'Reilly
Deven MacNair
kaskader
Brian Philpot
kaskader
Adam Rivette
kaskader
John Rottger
kaskader
Dawson Towery
Kaskader dublujący: Harris Dickenson
Connor Turley
układacz
Grayson Austin
operator kamery
Grayson Austin
operator steadicam
Bryan DeLorenzo
prowadzący ostrość
Mitch Dubin
operator kamery
Robb W. Gunderson
oświetlenie
Sam Lothridge
fotosista (dodatkowy)
Paul Olinde
oświetlenie
Sienna Pinderhughes
operator kamery (asystent)
Nick Ramey
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
Michele K. Short
fotosista
Jeff Taylor
operator kamery
Jeff Taylor
operator steadicam
Justin Wright
oświetlenie
Rikki Hegwood
nadzorca dodatkowego doboru obsady
Theresa Hernandez
dodatkowy dobór obsady
Matt Lander
dodatkowy dobór obsady
Brittany N. Williams
dobór obsady (asystent)
Michael Glaser
menedżer obiektów zdjęciowych (dodatkowe zdjęcia)
Dana A. Hanby
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Matt McLellan
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Matt McLellan
dokumentacja scenograficzna
Leonard Reynolds
menedżer obiektów zdjęciowych
Rebecca Searcy
koordynator lokalizacji
Joe Stange
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Scott Trimble
dokumentacja scenograficzna (dodatkowe zdjęcia)
Bryan Bailey
księgowy (asystent)
Jennifer L. Brooks
księgowy (asystent)
Colette Jeansonne
dubler: Jojo Regina
James Kemp
dubler
Amanda Klein
księgowy produkcji
Elton LeBlanc
dubler
Tilton Lipoma
dubler
Sheridan Philipp
dubler
David Sousa
treser zwierząt
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Proszę czekać…