Snowboardzista, którego karierę przerwała kontuzja, poznaje zdeterminowaną pianistkę, która inspiruje go do realizacji olimpijskich marzeń.
Obsada dodaj obsadę
Reżyseria Ocena
Piotr Fiedziukiewicz
Patrycja Rómmel
(drugi reżyser)
Klaudia Bielecka
(drugi reżyser)
Karolina Charemska
(asystent)
Scenariusz Ocena
Sebastian Staszewski
Jarosław Stróżyk
Marcin Mastalerek
Adam Gawęda
(współpraca)
Justyna Koksa-Stróżyk
(współpraca)
Producenci Ocena
Adrian Skwiercz
kierownik produkcji
Sebastian Staszewski
producent kreatywny
Adrian Skwiercz
producent wykonawczy
Marcin Mastalerek
producent
Jarosław Stróżyk
nadzorca produkcji
Orsi Kmetty
współproducent
Magdalena Nebelska
kierownik produkcji (dodatkowy)
Piotr Majorkiewicz
kierownik produkcji (dodatkowy)
Joanna Śniegucka
kierownik produkcji (dodatkowy)
Aleksandra Janiuk
kierownik produkcji (dodatkowy)
Pola Bińkowska
kierownik produkcji (asystent)
Natalia Bednarska
kierownik produkcji (współpraca)
Daria Bobak
kierownik produkcji (współpraca)
Aktorzy Ocena
Józef Pawłowski
Maks Rocki, snowboardzista
Sebastian Fabijański
Tony, snowboardzista
7,5
Małgorzata Kożuchowska
Maria, matka Maksa
6,6
Mirosław Baka
Józef, ojciec Maksa
7,6
Selina Lo
Shu Yang, pianistka
Sławomir Orzechowski
Wiktor Gold, manager Maksa i Tony'ego
7,2
Joanna Opozda
Julia, dziewczyna Maksa
7,2
Andrzej Grabowski
"Król"
7,5
Olaf Lubaszenko
Edward, prezes związku snowboardowego
7,5
Andras Marton
Istvan, organizator występów Maksa w Budapeszcie
Piotr Bondyra
Janek, przyjaciel Maksa
Kamila Bujalska
Ewelina, żona Janka
2,3
Laurent Winkler
Mistrz
Magdalena Stużyńska
Ciocia Maryla
6,8
Katarzyna Chojnacka
Malina
Agata Załęcka
Malwina
Katarzyna Pachelska
Maryna
Mariusz Czerkawski
Kapitan drużyny hokejowej
6,7
Natalia Wolska
Córka Janka i Eweliny
Adrianna Skoczylas
Córka Janka i Eweliny
Feliks Probola
Syn Janka i Eweliny
Gabor Endredy
Węgierski przyjaciel
Piotr Garlicki
Profesor
7,0
Piotr Żyła
Piotr, gość na weselu
Yu Debin
Dziadek Shu
Wang Roufan
Shu w dzieciństwie
George Mendel
Kustosz
Michał Wolny
Klient na siłowni
Patryk Czerniejewski
Klient na siłowni
Karol Puciaty
Prezenter tv
Mba Shakoor
Prezenter z Anglii
Xingchien Liang
Prezenter z Chin
Roman Kołtoń
Prezenter z Niemiec
Olga Białczyk
Prezenterka z Rosji
Maciej Musiał
Gospodarz studia tv na zawodach
5,7
Sebastian Staszewski
Sebastian, ekspert tv na zawodach
Waleria Gorobets
Pielęgniarka
Katarzyna Wuczko
Dziennikarka
Bartosz Bednarski
Dziennikarz
Márk Ember
Muzyk na evencie
Bogdan Kalus
Laweciarz
Krzysztof Kiersznowski
Starszy pan pod kliniką
7,2
Henryk Gołębiewski
Starszy pan pod kliniką
7,1
Gian-Luigi Annoni
VIP
Zita Annoni
Żona VIPa
Gabor Hegedüs
Ochroniarz Shu
Gabor Diossi
Przewodniczący konkursu pianistycznego
Sławomir Kurek
Koordynator
Jakub Mazurek
Drwal
5,0
Wojciech Żołądkowicz
Drwal
6,0
Piotr Fiedziukiewicz
Reżyser
Paweł Plewa
Technik
Kristof Lengyel
Młody Węgier
Kristof Zsolt Toth
Młody Węgier
Alan Andersz
Kolega z drużyny Toy'ego
4,0
Krisztina Oczella
Turystka
Viktoria Urban
Turystka
Ewelina Małż
Sekretarka Golda
Szymon Roszak
Reporter
Sylwia Achu
Reporterka
Anka Rozsondai
Brunetka
Cynthia Biro Barbara
Brunetka
Magdalena Perlińska
Kinga
Igor Korus
Asystent profesora
Filip Milczarski
Asystent profesora
Magdalena Herman-Urbańska
Fotografka
Jakub Kamiński
Fotograf
Krzysztof Trebunia Tutka
Wodzirej na weselu
Dawid Wal
Snowbordzista
Wiktor Mikołajczyk
Snowbordzista
Redek Houser
Snowbordzista
Aleksandros Liolios
Snowbordzista
Maciej Jodko
Snowbordzista
Tomasz Wolak
Snowbordzista
Grzegorz Jękot
Snowbordzista
Oskar Trzeszczoń
Snowbordzista
Bożydar Iwanow
(głos)
Robert Czebotar
(głos)
Daniel Kondraciuk
(głos)
Piotr Majerczyk
Członek kapeli góralskiej
Zdjęcia Ocena
Maciej Tarapacz
Jan Urbański
(zdjęcia lotnicze)
Oskar Łęczycki
(zdjęcia lotnicze)
Tomasz Skolimowski
(pomoc techniczna)
Karol Safianik
(pomoc techniczna)
Krzysztof Sankowski
(pomoc techniczna)
Jerzy Matczuk
(pomoc techniczna)
Ireneusz Dybowski
(pomoc techniczna)
Daniel Michalak
(pomoc techniczna)
Paweł Magolon
(pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Maciej Zieliński
6,6
Patrycja Bukowska
(opracowanie muzyczne)
Jakub Kaczmarek
(opracowanie muzyczne)
Kostiumy Ocena
Anna Szaluś
Montaż Ocena
Adam Kwiatek
6,0
Muzyka Ocena
Charakteryzacja Ocena
Honorata Godlewska
charakteryzator
Scenografia Ocena
Dorota Sławecka
scenograf
Patryk Krajewski
dekorator wnętrz
Agata Andrzejczuk
scenograf (dodatkowy)
Paulina Shantarovich
scenograf
Zuzanna Maria Migdalska
scenograf
Norbert Szymon Gronau
rekwizytor
Damian Kobyliński
rekwizytor
Mateusz Damentka
rekwizytor (asystent)
Dariusz Pierzanowski
rekwizytor (asystent)
Piotr Kwiatkowski
rekwizytor (asystent)
Paweł Kwiatkowski
rekwizytor (asystent)
Piotr Filipek
rekwizytor (asystent)
Tomasz Kociszewski
rekwizytor (asystent)
Arkadiusz Skonieczny
rekwizytor (asystent)
Wojciech Duszyński
główny konstruktor dekoracji
Dźwięk Ocena
Bartosz Putkiewicz
dźwięk
Zbigniew Waraksa
dźwięk
Efekty specjalne Ocena
Pozostała Ekipa Ocena
Paulina Grabowska
dobór obsady
Urszula Goszczyńska
dobór obsady (asystent)
Patrycja Bukowska
konsultant (muzyka)
Jakub Kaczmarek
konsultant (muzyka)
Marcin Bocian
konsultant (ds. snowboardu)
Michał Wolski
dubler: Feliks Probola
Marcin Siadaczko
kierownik planu
Łukasz Zygmunt
kierownik planu
Adam Sławek
kierownik planu
Daniel Stępiński
kierownik planu
Ewa Żukowska
sekretariat planu
Justyna Pelc
sekretariat planu
Piotr Matuszewski
prowadzący ostrość
Marcin Cierluk
operator kamery (asystent)
Michał Kluszczyński
operator steadicam
Jakub Dobiasz
operator steadicam
Stanisław Popłochodzki
operator steadicam (asystent)
Oskar Zieliński
operator steadicam (asystent)
Dariusz Nidziński
mistrz oświetlenia
Patryk Szczepański
mistrz oświetlenia
Robert Nidziński
oświetlenie
Rafał Seraj
oświetlenie
Paweł Piernik
oświetlenie
Maciej Krzeszewski
oświetlenie
Michał Goździela
oświetlenie
Anna Gostkowska
fotosista
Tomasz Lewandowski
koordynator kaskaderów
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…