W połowie lat 70., kiedy komunistyczna Polska otwiera się na Zachód, trzy wyemancypowane i wyrafinowane kobiety świadczą usługi seksualne, aby cieszyć się życiem na swoich warunkach.
Odcinki 10 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Na imprezie z okazji otwarcia hotelu Helena, Pola i Marysia muszą podjąć trudne decyzje, aby chronić swój biznes, rodzinę i bezpieczeństwo.
Po utracie koncesji Pola decyduje się zaszantażować Władka. Helena cały czas widuje się ze Staszkiem, a Marysia postanawia znów spotkać się z Jurkiem.
Pola spotyka się z kontaktem Heleny ze Służby Bezpieczeństwa. Marysia i Jurek postanawiają wyrównać z kimś rachunki, ale ich związek na tym nie zyskuje.
Helena, Tomas i Bogdan spędzają beztroski dzień na plaży. Kolacja w lokalnej restauracji przynosi jednak kłopoty.

5. A seks? 1x5

0,0
Wbrew Annie Pola zakłada z Władkiem i Karmen biznes perfumiarski. Helena nabiera wątpliwości co do swojego zadania dla Adama.
Marysia spotyka się z Jurkiem, gdy nie udaje jej się znaleźć klientów w hotelu. Adam, zazdrosny o swojego przystojnego rywala, zgarnia Staszka na przesłuchanie.
Tomas, jego przyjaciele i Bogdan wspólnie oglądają mecz siatkówki. Wieczór psuje im jednak to, że dowiadują się, jak na życie zarabia Helena.
Nagłe zniknięcie Anny i Józka wstrząsa Polą. Marysia odmawia współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa. Helena próbuje zerwać powiązania z Adamem.
Marysia i Staszek wpadają na siebie na uczelni. Problemy rodzinne Poli i Władka uderzają w ich perfurmiarski biznes.
Helena realizuje ostatnie zadanie. Pola znajduje nowych partnerów biznesowych. Marysia odbywa bolesną rozmowę z Jurkiem i zaczyna nowe życie.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…