Chcieli zmiany, nie zamiany! Kaśka i Krzysiek to młode małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Pewnego poranka muszą zacząć współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii?
Obsada dodaj obsadę
Reżyseria Ocena
Antonio Eduardo Galdamez Munoz
Aleksandra Grażewicz
(drugi reżyser)
Artur Gortatowski
(drugi reżyser)
Magdalena Kovcin
(drugi reżyser)
Kamil Król
(druga ekipa)
Tomasz Kurlej
(asystent)
Michał Saroma
(asystent)
Scenariusz Ocena
Łukasz Światowiec
Anna Bielak
Antonio Eduardo Galdamez Munoz
(współpraca)
Anna Kowalska
(redaktor)
Dominika Kamińska
(redaktor)
Producenci Ocena
Anna Waśniewska-Gill
producent
Karolina Lachowska
producent wykonawczy
Krzysztof Łojan
kierownik produkcji
Krzysztof Mrowiec
kierownik produkcji (drugi)
Magdalena Karpisz
kierownik produkcji (drugi)
Anna Waśniewska-Gill
producent wykonawczy
Karolina Lachowska
producent
Dominika Kowarska
kierownik produkcji (drugi)
Katarzyna Karaś
kierownik produkcji (współpraca)
Patryk Szarek
kierownik produkcji (współpraca)
Łucja Madziar
kierownik produkcji (współpraca)
Michał Marceli Kowalski
kierownik produkcji (współpraca) (również) (asystent)
Aleksandra Olipra
kierownik produkcji (współpraca)
Karol Kudrzycki
kierownik produkcji (asystent)
Arkadiusz Sałaj
kierownik produkcji (asystent)
Marta Grela-Gorostiza
nadzorca produkcji
Łukasz Poniński
nadzorca produkcji
Anna Waśniewska-Gill
nadzorca produkcji
Aktorzy Ocena
Paulina Gałązka
Kaśka
6,7
Miron Jagniewski
Krzysiek
Oliwier Grzegorzewski
Tadzio, syn Kaśki i Krzyśka
Maria Pakulnis
Teresa Osińska, matka Kaśki
7,1
Magdalena Lamparska
Edyta
6,4
Jan Frycz
Zbigniew Ciecioń, kurator
7,0
Janusz Chabior
Terapeuta
7,7
Delfina Wilkońska
Olga, przyjaciółka Kaśki
Michał Czernecki
Andrzej, szef Krzyśka
6,7
Gen Seto
Pan Takahoto
Mikołaj Chroboczek
Mężczyzna w klubie
Igor Bęben
Antek
Piotr Cyrwus
Różdżkarz
6,1
Jakub Dudziński
Chłopiec „dinozaur”
Władysław Grzywna
Tłumacz
Lena Hamouda
Dziewczynka „biedronka”
Paweł Janyst
Rowerzysta
Antonina Jarnuszkiewicz
Recepcjonistka
Elżbieta Jarosik
Pani Psychiatra
6,6
Michał Karmowski
Homeopata
Bartłomiej Kotschedoff
Darek, kolega Krzyśka
Joanna Król
Agnieszka, uczestniczka terapii
Bogusław Kudłek
Łukasz, uczestnik terapii
Maciej Miszczak
Radzio, kolega Krzyśka
Platon Shtykh
Chłopiec „narrator”
Adrianna Skoczylas
Zosia
Rina Sobczak
Ula
Marcin Sosnowski
Ginekolog
Piotr Pacek
Tomek, kolega Krzyśka
Andrzej Pindur
Kelner
Andrzej Popiel
Mężczyzna w klubie
Kamil Przystał
Pan „przedszkolak”, opiekun grupy „rekinków”
Amelia Żuchowska
Amelka
Zdjęcia Ocena
Tomasz Madejski
Franciszka Lewandowska
(zdjęcia lotnicze)
Michał Wencek
(zdjęcia lotnicze)
Piotr Tadla
(pomoc techniczna)
Antoni Preis
(pomoc techniczna) (współpraca)
Piotr Wicik
(główna pomoc techniczna)
Marcin Bębenista
(pomoc techniczna)
Michał Szymański
(pomoc techniczna)
Karol Ambroszczyk
(pomoc techniczna) (współpraca)
Tomasz Tkaczyk
(pomoc techniczna) (współpraca)
Norbert Bernstock
(pomoc techniczna) (współpraca)
Kompozytorzy Ocena
Łukasz Targosz
Kostiumy Ocena
Anna Męczyńska
Montaż Ocena
Bartosz Karczyński
Muzyka Ocena
Charakteryzacja Ocena
Sylwia Grabarczyk
charakteryzator
Scenografia Ocena
Aleksandra Kierzkowska
scenograf
Dźwięk Ocena
Przemysław Kamieński
dźwięk
Krzysztof Owczarek
dźwięk
Łukasz Świerzawski
dźwięk
Efekty specjalne Ocena
Pozostała Ekipa Ocena
Piotr Bartuszek
dobór obsady
Marek Baprawski
mistrz oświetlenia
Maciej A. Maciejewski
koordynator kaskaderów
Kamil Król
operator kamery (druga ekipa)
Klaudiusz Dwulit
operator kamery
Tomasz Kuzio
operator kamery (druga ekipa)
Witold Ozimek
prowadzący ostrość
Bartosz Rutkowski
prowadzący ostrość (druga ekipa)
Bartosz Lewandowski
prowadzący ostrość (druga ekipa)
Sebastian Ronowicz
prowadzący ostrość (druga ekipa)
Michał Konopka
prowadzący ostrość (druga ekipa)
Rafał Rutkowski
prowadzący ostrość (druga ekipa)
Jakub Tadla
operator kamery (asystent) (technik)
Antoni Preis
operator kamery (asystent) (technik)
Michał Konopka
operator kamery (asystent) (technik) (druga ekipa)
Sebastian Ronowicz
operator kamery (asystent) (technik) (druga ekipa)
Bartosz Lewandowski
operator kamery (asystent) (technik) (druga ekipa)
Damian Trojan
operator kamery (asystent) (technik) (druga ekipa)
Mateusz Wasążnik
operator steadicam
Jacek Drofiak
operator steadicam
Jarosław Wierzbicki
operator steadicam (druga ekipa)
Adam Napora
oświetlenie
Bartosz Baprawski
oświetlenie
Max Napora
oświetlenie
Tomasz Baprawski
oświetlenie
Kacper Chmielewski
oświetlenie (współpraca)
Ireneusz Chojnacki
oświetlenie (współpraca)
Sławomir Jabłoński
oświetlenie (współpraca)
Sebastian Żurek
oświetlenie (współpraca)
Paweł Kloc
oświetlenie (współpraca)
Sharon Freites
koordynator dodatkowego doboru obsady
Agnieszka Smoleń
dodatkowy dobór obsady
Natalia Wojda
dodatkowy dobór obsady
Maciej Skrzyński
kierownik planu
Paweł Żabicki
kierownik planu (współpraca)
Paweł Adamczyk
kierownik planu (druga ekipa)
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Proszę czekać…