M3GAN

6,3
6,1
Programistka Gemma tworzy lalkę do złudzenia przypominającą człowieka. Niebawem zabawka rozpoczyna samodzielne życie.

Opisy filmu

3 dodaj opis
ar23s
  • Mój własny opis

Gemma projektuje realistyczną lalkę, która zwie się M3GAN i programuje jej sztuczną inteligencję. Kiedy siostrzenica Cady zostaje nagle osierocona, robotyczna zabawka ma się z nią zaprzyjaźnić. Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem, ale z czasem opiekuńcza natura maszyny ujawnia swoją złośliwą stronę, której nikt nie przewidział.

krissovsky96
  • Opis dystrybutora

Gemma jest znakomitą programistką w firmie produkującej zabawki. Jej nowym zadaniem jest opracowanie lalki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. I tak właśnie powstanie lalka – M3GAN. Realistyczna zabawka zostanie zaprogramowaną jako najwspanialsza towarzyszka dziecka i największy sojusznik rodzica. Gemma niespodziewanie musi zaopiekować się swoją osieroconą siostrzenicą. Postanawia skorzystać z pomocy prototypu M3GAN. Decyzja ta przyniesie niewyobrażalne konsekwencje.

Redox
  • Opis dystrybutora

M3GAN to cud sztucznej inteligencji, żywa lalka, która została zaprogramowana w taki sposób, aby być najlepszym przyjacielem dziecka i największym pomocnikiem rodzica. M3GAN, zaprojektowana przez Gemmę (Allison Williams), genialną specjalistkę w zakresie robotyki, potrafi słuchać, obserwować i uczyć się, odgrywając rolę przyjaciela, nauczyciela, towarzysza zabaw i obrońcy. Kiedy Gemma zostaje niespodziewaną opiekunką swojej 8-letniej siostrzenicy, postanawia sparować dziewczynkę z prototypem M3GAN, co niesie za sobą niewyobrażalne konsekwencje.

Więcej informacji

Proszę czekać…