Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Lise Akoka | ||
Romane Gueret | ||
Benoît Seiller
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Romane Gueret | ||
Lise Akoka | ||
Elénore Gurrey | ||
Catherine Paillé
(współpraca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marine Alaric
producent
|
||
Frédéric Jouve
producent
|
||
Pierre Delaunay
kierownik produkcji
|
||
Laurent Weitmann
kierownik produkcji
|
||
Rachel Bescond-Rouat
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mallory Wanecque
Lily
|
||
Timéo Mahaut
Ryan
|
||
Mélina Vanderplancke
Maylis
|
||
Loïc Pech
Jessy
|
||
Johan Heldenbergh
Gabriel, reżyser
|
||
Esther Archambault
Judith
|
||
Matthias Jacquin
Victor
|
||
Angélique Gernez
Mélodie
|
||
Dominique Frot
Dziadek Ryana
|
||
François Creton
Clovis
|
||
Karimouche
Kostiumolog
|
||
Sophie Bourdon
Charakteryzatorka
|
||
Fabienne Dufour
Matka Ryana
|
||
Julien Bodart
Jonathan
|
||
Cathie Bomy
Matka Lily
|
||
Freddy Boucher
Ojciec Maylis
|
||
Aurore Fay
Nauczycielka
|
||
Virginie Cordier
Dyrektorka serwisu
|
||
Sylvia Fournier
Psycholog
|
||
Anaïs Germe
Koordynatorka domu sąsiedzkiego
|
||
Michel Dubois
Jean-Christophe
|
||
Pascal Fournez
Hervé
|
||
Florence Lefebvre
Policjantka
|
||
Nicolas Dehedin
Strażak
|
||
Anne-Philippe Lasalle
Dziennikarka
|
||
Nolan Trupin
Kenzo
|
||
Rémy Camus
Rémy, raper
|
||
Nathalie Desreumaux
Scenarzystka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Eric Dumont | ||
Thomas Gros
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Edgar Fichet | ||
Lola Bourdin | ||
Marion Foare | ||
Montaż | Ocena | |
Albertine Lastera | ||
Astrid Fontant
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Juliette Penant
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Fanny Jakubowicz
główny charakteryzator
|
||
Marie Koleda
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Laurent Baude
scenograf
|
||
Emmanuel Borgetto
główny rekwizytor
|
||
Colas Lambert
główny malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Camille Barrat
mikrofoniarz
|
||
Boris Chapelle
montaż dźwięku
|
||
Samuel Delorme
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Marc Doisne
mikser ponownego nagrania
|
||
Matthieu Gastou
mikrofoniarz
|
||
Florent Klockenbring
montaż dźwięku
|
||
Charles Michaud
technik dźwięku
|
||
Florian Penot
imitator dźwięku
|
||
Jean Umansky
dźwięk
|
||
Thomas Wargny
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mathieu Caplanne
kolorysta
|
||
Axel Balakrishnan
elektryk
|
||
Emmanuelle Benayoun
prowadzący ostrość
|
||
Camille De Brito
operator kamery (asystent)
|
||
Ella Delormas
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Margaux Escourolle
operator kamery (asystent)
|
||
Romain Gentil
operator kamery
|
||
Grégoire Lobut
operator kamery (asystent)
|
||
Grégoire Lobut
operator steadicam
|
||
Simon Maignan
prowadzący ostrość
|
||
Cedric Meyrand
oświetlenie
|
||
Quentin Roché
elektryk
|
||
Julia Canarelli
dobór obsady (asystent)
|
||
Clémentine Vanier
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Bérengère Barthélémy
dokumentacja scenograficzna
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…