Śmiertelnie chorzy nastolatkowe z hospicjum zawierają mrożący krew w żyłach pakt — pierwsza osoba, która odejdzie, ma dać pozostałym jakiś znak z drugiej strony.
Odcinki 10 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Ilonka, której marzenia o studiach zrujnował rak, znajduje cień nadziei w Brightcliffe — tajemniczym hospicjum dla śmiertelnie chorych nastolatków.
Anya nadaje pełnej napięcia sesji terapeutycznej posmak goryczy. Ilonka spotyka w okolicy uzdrowicielkę. Głęboka rana zmusza Spencera do wizyty w izbie chorych.
Dzień wizyt w Brightcliffe przynosi wiadomości z domu, ale nie dla każdego. Szereg dziwnych śladów prowadzi Ilonkę do kolejnych zaskakujących odkryć.
Klub bada ukryty pokój pełen przedmiotów budzących lęk Sandry. Czyjś głos woła Spence’a przez interkom. Anya widzi ciemny cień.
Ilonka zagłębia się w tajemnice Brightcliffe i dostaje niespodziewany prezent. Wieczorem członkowie klubu spotykają się na imprezie z okazji „dnia śmierci” Amesha.
Zdrowie Anyi wisi na włosku. Ilonka i jej koledzy szybko wykonują dawny rytuał Klubu Północnego.
Oczy Anyi otwierają się na nową, dziwną rzeczywistość. Ilonka obwinia siebie o przytłaczającą stratę, a następnie podsłuchuje rozmowę, która może zmienić wszystko.
Ilonka zdobyła nowe informacje i jest zdecydowana znaleźć odpowiedzi. Shasta składa intrygującą propozycję. Klub się zbiera, ale drzwi biblioteki są zamknięte.
Kevin wyznaje, że widzi dziwne rzeczy. Rozczarowujące wiadomości sprawiają, że Ilonka odchodzi z Brightcliffe, ale pełna optymizmu Shasta nalega, żeby wróciła.
Następnego dnia doktor Stanton karci Ilonkę i mówi więcej o Julii Jayne. Sandra żegna się ze wszystkimi. Historia Kevina wreszcie dobiega końca.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…