Taepungtaeyang 2005

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Kang-woo Kim
jako Moggy
Cheon-hee Lee
jako Gap-ba
Baek Jong-hak
jako Dyrektor handlowy
Jin-ho Choi
jako Producent

Fabuła

Dodaj pierwszy opis

Gatunek
Dramat

Szczegóły

Premiera
2005-05-12 (świat)
Kraj produkcji
Korea Południowa
Inne tytuły
The Aggressives
Czas trwania
107 minut

Recenzje

Opowieść o grupce młodych ludzi udowadniających swoją wartość jazdą na rolkach. 6
  • 2006-08-25
  • napisana przez
  • zobacz wszystkie moje recenzje

Super plakaty promocyjne, dobre aktorstwo, piękne zdjęcia i świetny pomysł... czy to wystarczy, aby film dał nam trochę radości z oglądania. Jak dla mnie to nie wystarczy... "Aggressives" jest najlepszym przykładem na to jak można spaprać niezłą historię... a na samej produkcji się niestety bardzo zawiodłem.

Od samego początku ciężko nam się połapać o czym ma być ten film, z pozoru mamy tytuł o wierze w swoją wartość, marzeniach i walce... lecz z drugiej strony dostajemy opowieść o samotności, przyjaźni, miłości oraz próbie zrozumienia "sensu życia". Możliwe, że twórcy sami do końca nie wiedzieli co nam chcieli przekazać. W finale jednak nic wartościowego nie wynosimy i mamy niespełna 2 godzinną "wizję" zupełnie o niczym. Nie oznacza to, że film jest totalną kiszką. Faktycznie reżyser spaprał bardzo dobry pomysł co można łatwo odczuć, lecz stronie technicznej nie można nic zarzucić. Skaterzy pokazują nam parę ładnych trików, troszkę tego za mało, ale zawsze "drobiazg" lepszy niż nic. Cieszyć może fakt, że aktorzy uczyli się wszystkiego i nie czuć tutaj zwykłej imitacji jazdy na rolkach. Mamy tutaj zestawienie różnych charakterów. Grupka przyjaciół, kompletnie różnych osób, łączy wspólna pasja i dążenie do samodoskonalenia się. Gdyby twórcy zostali tylko przy wątku "skate'owskim", produkcji wyszłoby to na dobre, a tak "Aggressives" zaczyna dość często nudzić.

Podsumowując jak dla mnie jest to film jednorazowego użytku, który można sobie spokojnie odpuścić, lecz jest to moje subiektywne odczucie, więc resztę zostawiam wam.

0 z 1 osoba uznało tę recenzję za pomocną.
Czy ta recenzja była pomocna? Tak Nie

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Współtworzą