Serial z komediowym akcentem, opowiadający o losach nieprawdopodobnego duetu dwóch policjantów i sprytnej oszustki.
Odcinki 11 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Aby odzyskać status detektywa, Cole Ellis, zdegradowany policjant, który działa według zasad, zostaje przydzielony do współpracy z Max Mitchell, porywczą oszustką, której charyzmatyczny spryt może pomóc w schwytaniu nieuchwytnego złodzieja.
Wykład społeczny na temat piratów na werandzie zamienia się w śledztwo w sprawie morderstwa, gdy Max i Ellis znajdują zwłoki elitarnego agenta sportowego w jego mieszkaniu. Tata Max, George, udziela jej rady.
Sytuacja zmienia się z osobliwej w przerażającą, gdy Max i Ellis badają zniknięcie rzeźnika w małym wiejskim miasteczku. Max wypytuje Ellisa o jego życie osobiste.
Po tym, jak surfer zostaje postrzelony i wyrzucony na plażę, Ellis ukrywa się pod przykrywką i wraz z Max próbują rozwikłać kryminalny spisek godny Hitchcocka.
Po porwaniu niesławnego księgowego, który ma zeznawać przeciwko mafii, Ellis otrzymuje pilny telefon z prośbą o pomoc od starego przyjaciela. Szef Li mówi Max i Ellisowi, że stąpają po cienkim lodzie.
Max i Ellis zaglądają za kulisy emitowanego od dawna programu telewizyjnego o wampirach, gdy prześladowca wysyła obsadzie tajemnicze groźby śmierci. Max otwiera się przed Ellisem na temat swojej mamy.
George dostaje trzydniową przepustkę z więzienia na spędzenie urodzin z Max. Ellis pomaga zmartwionemu młodzieńcowi oskarżonemu o włamanie po tym, jak odkrywa, że ​​to nastolatek, którego znał jego brat.
Max i Ellis jako małżeństwo udają się pod przykrywkę do ośrodka odnowy biologicznej i odkrywają coś więcej niż tylko swoje czakry.
Kiedy Max zostaje wzięta jako zakładniczka podczas napadu na bank, Ellis wbrew protokołowi potajemnie infiltruje bank, gdzie on i Max współpracują, aby negocjować uwolnienie zakładników.
Ellis zostaje wciągnięty w sprawę dotyczącą Max, wystawiając na próbę ich przyjaźń, partnerstwo i wzajemne zaufanie.

11. Odcinek 2x1

0,0
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…