Krzyk 3 2000

Scream 3
Film

Trwa realizacja filmu "Cios 3". Jego fabuła oparta jest na dramatycznych wydarzeniach z życia Sidney Prescott. Jednak na planie filmowym dochodzi do serii brutalnych morderstw. Policjant Dewey usiłuje rozwikłać tajemnicę zabójstw. Chce się też dowiedzieć, czemu w miejscach zbrodni, ktoś zostawia zdjęcia matki Sidney.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
David Arquette
jako Dwight "Dewey" Riley
Neve Campbell
jako Sidney Prescott
Courteney Cox
jako Gale Weathers
Patrick Dempsey
jako Mark Kincaid, detektyw
Scott Foley
jako Roman Bridger
Lance Henriksen
jako John Milton
Matt Keeslar
jako Tom Prinze
Jenny McCarthy Wahlberg
jako Sarah Darling
Emily Mortimer
jako Angelina Tyler
Parker Posey
jako Jennifer Jolie
Deon Richmond
jako Tyson Fox
Kelly Rutherford
jako Christine Hamilton

Trwa realizacja filmu "Cios 3". Jego fabuła oparta jest na dramatycznych wydarzeniach z życia Sidney Prescott. Jednak na planie filmowym dochodzi do serii brutalnych morderstw. Policjant Dewey usiłuje rozwikłać tajemnicę zabójstw. Chce się też dowiedzieć, czemu w miejscach zbrodni, ktoś zostawia zdjęcia matki Sidney. Timothy

Gatunek
Horror
Słowa kluczowe
krew, zemsta, morderstwo, policja zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2000-10-20 (kino), 2000-02-03 (świat), 2001-03-29 (dvd)
Dystrybutor
SPI International Polska
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Ghostface (USA) (tytuł roboczy)
Scream 3: Ghostface Killer (USA) (tytuł roboczy)
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
116 minut
Budżet
40 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Pressbook

Możliwe spoilery Kto jest kim w trzeciej części "Krzyku" — Akcja Krzyku 3 rozgrywa się w Hollywood, podczas kręcenia "Ciosu 3, powrót do Woodsboro" ("Stab 3, return to Wodsboro), filmu który nawiązuje do zagadkowych i wstrząsających wydarzeń w małym miasteczku Woodsboro. Główne postaci to...... Sidney Prescott /Neve Campbell / - Dorosła już Sidney wiedzie życie samotnika w Północnej Kalifornii, ale przerażające wydarzenia... zobacz więcej

Komentarze do filmu 6
LakiLou 7

Wes Craven po raz trzeci przedstawia nam starcie Sidney z Ghostfacem. No i cóż z tych trzech części muszę przyznać, że ta jest niestety najsłabsza. Po raz kolejny jest to bardzo samoświadomy film, który tym razem na celownik bierze finały trylogii. Oczywiście tak jak poprzednio zostają tutaj nam dosłownie wypunktowane cechy takich filmów. I tutaj małe zaskoczenie może się pojawić, bo przedstawia je nam znana już postać z serii co jest naprawdę miłym zaskoczenie dla widza. Też na mały plusik muszę zaliczyć króciutki występ gościnny Carrie Fischer. Niby mała scenka ale jednak cieszy. Co oprócz tego. A więc przede wszystkim dwie rzeczy. Po pierwsze umiejscowienie akcji w trakcie kręcenia filmu Stab 3 było naprawdę ciekawym rozwiązaniem, wydaje mi się, że jednak nie wykorzystano tutaj w pełni potencjału jaki z tego wynikał. Troszkę pokrywa się to z dugą rzeczą o której chce napisać czyli wykorzystaniu przez naszego Ghostface urządzenia do zmieniania głosu. Za każdym razem jak tego używał to było to bardzo przewidywalne, a można było się z tym trochę pobawić i zaskoczyć widza. Ta sztuka jednak się nie udała. Z plusów na pewno muszę jeszcze wymienić interakcje między dwójką bohaterów czyli Gale oraz Dewey’a. Może i trochę w tym miejscu przesadzę ale jak dla mnie był to najlepszy element całego tego filmu. W ogólnym rozrachunku czuć było tutaj duży potencjał, który jednak nie został wykorzystany, co poskutkowało, że dostaliśmy najgorszą część z pierwszych trzech.

Garret_Reza_fdb 5

N, Halloween part 7. Nadal dobrze się ogląda, dużo pomysłów, ale często nie mają one nic wspólnego z całością. Plus cameo Jaya i Cichego Boba.

YanYool99 7

Następuje wyczerpanie tematu, ale z sympatii nie skrzywdzę tej serii złą oceną, bo to jedne z pierwszych horrorów

Khaosth 6

Festiwal zwrotów akcji i odniesień do filmowych horrorów i slasherów.

Czechu 5

Przy gatunku powinna być dodana komedia – wtedy bym dał wyższą ocenę. Naprawdę film nie jest w żaden sposób straszny, nie dorównuje pierwszej części która była jako jedyna udana. 5/10

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
arksi
100 pkt.
2
Beznickowy
92 pkt.
3
Mierzwiak
78 pkt.
4
jacks
67 pkt.
5
kaskader
43 pkt.
6
red_spark
40 pkt.
7
Lu106
24 pkt.
8
tompawel
16 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…